همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

معاون توسعه ورزش همگانی در گفتگو با رادیو ورزش: جلسه شورای عالی ورزش به زودی برگزار می شود

برنامه "همیشه با ورزش" شنبه 1 خرداد با دكتر عبدالحمید احمدی، معاون توسعه ورزش همگانی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، در ارتباط با فعالیت های این معاونت به گفتگو پرداخت.

1400/03/02
09:06

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر عبدالحمید احمدی، معاون توسعه ورزش همگانی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان از تشكیل شورای عالی ورزش خبر داد و گفت: جزء برنامه ها این بوده كه حتماً یك جلسه شورای عالی ورزش را قبل از پایان دولت فعلی داشته باشیم. انشالله در خرداد و تیر این جلسه برگزار می شود. كارهای مقدماتی برای تشكیل شورا از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام شده و منتظر تعیین وقت از طرف دفتر معاون اول رئیس جمهور هستیم.
وی در تشریح اقدامات این معاونت برای ترویج ورزش همگانی اظهار كرد: با توجه به اینكه با چالش تشكیل شورای عالی ورزش مواجه بودیم، برای موضوع هماهنگی و هم افزایی، یك شورای ورزش همگانی را به ریاست ورزش و جوانان در سطح ملی فعال كردیم. سال گذشته 5 جلسه با حضور وزیر و مدیران ارشد دستگاه ها برگزار شد؛ همچنین شورای ورزش همگانی استان ها تشكیل شد.
دكتر احمدی افزود: در حوزه آموزشهای عمومی، تقریباً از اوایل سال 98 انواع پویش های آگاهی بخش را شروع كردیم. ما از ظرفیت رسانه ای كشور به خصوص رسانه ملی در ساخت انواع بسته های رسانه ای مثل انیمیشن، فیلم كوتاه، فیلم مستند و... استفاده كردیم و گزارش كاملی از اقدامات موجود است.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده ادامه گفتگو باشید.
برنامه همیشه با ورزش با اجرای سبحان اكرامی و كارشناسی خسرو والی زاده هر شب به جز جمعه ها ساعت 18:30 به مدت 90 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش