همیشه با ورزش هر روز به جز جمعه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

رادیو ورزش

هميشه با ورزش

دعوت سرپرست تیم سپاهان از هواداران پرسپولیس

برنامه "همگام با لیگ" روز شنبه 7 اردیبهشت با حضور رضا فتاحی، سرپرست تیم سپاهان به حاشیه های بازی دیروز پرسپولیس و سپاهان پرداخت.

1398/02/08
08:37

به گزارش رادیو ورزش؛ روز جمعه دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان از هفته بیست و هفتم لیگ ‌برتر با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. قبل و در حین این بازی حواشی زیادی به وجود آمد و درگیری‌هایی بین هواداران دو تیم ایجاد شد.
رضا فتاحی، سرپرست تیم سپاهان پیرامون حاشیه های بازی پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: پنجشنبه یعنی روز قبل از مسابقه در جلسه مدیران تیمها که در محل سازمان لیگ برگزار شد، حضور داشتم. مسئولان امنیتی مسابقه اعلام کردند که لاینی را برای تماشاچیان سپاهان مشخص و نرده کشی کرده اند. همچنین اظهار کردند که طبقه بالای قسمتی که تماشاچیان سپاهان قرار دارند به سپاهان اختصاص دارد و اگر تماشاگر سپاهان نیامد این قسمت را خالی می گذارند. متاسفانه اواسط نیمه اول تماشاگران پرسپولیس درهای طبقات دوم را شکستند و بالای سر تماشاگران سپاهان نشستند.
وی در ادامه افزود: یک هفته قبل لیدر پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود پستی را منتشر کرد. در همین جلسه اعلام کردم که این پست به مشکلات بازی دامن خواهد زد. اگر این پست گذاشته نمی شد قول می دادم که این بازی در نهایت آرامش برگزار می شد.
فتاحی تصریح کرد: در آزادی از شروع بازی به سرمربی و بازیکنان ما فحاشی شد. دو هفته پیش بازی استقلال و سپاهان در اصفهان برگزار شد و مشکلی بوجود نیامد. در اصفهان تماشاچیان ما بیرون ماندند ولی اجازه ندادیم بالای سر تماشاچیان استقلال بیایند.
وی در خصوص این که نگرانی‌هایی در مورد بازی نیمه‌نهایی جام حذفی بین سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان وجود دارد گفت: سپاهان مورد ظلم قرار گرفت ولی ما از این ظلم می گذریم. دوست داریم در میدان مسابقه و در رقابت جوانمردانه بدون تاثیر عوامل دیگر به موفقیت برسیم. مطمئن باشید در دیدار نیمه نهایی جام حذفی بهترین میزبان خواهیم بود و نتیجه بازی در زمین مسابقه رقم خواهد خورد و هر تیمی که استحقاق دارد به فینال جام حذفی می رود. از طرفداران فهیم پرسپولیس دعوت می کنم به اصفهان بیایند و مشکلی پیش نخواهد آمد. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان در مورد صحبت‌های سیاوش یزدانی، مدافع این تیم بیان کرد: شاید آن موقع در عصبانیت این حرف را گفته باشد. اما منظور یزدانی هوادارنماها و کسانی بود که باعث به وجود آمدن این حواشی شدند.
برنامه "همگام با لیگ" روز شنبه 7 اردیبهشت با اجرای اکرامی و کارشناشی خسرو والی زاده و مهرانی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه ساعت 18:30 به مدت 115 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش