صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

برنامه "همگام با لیگ" دوشنبه 16 اسفند، با حضور امیر میرزاییان، مربی و کارشناس فوتبال، به بررسی هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ امیر میرزاییان، مربی و کارشناس فوتبال، در ارتباط با هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: فاصله پرسپولیس با تیم های تعقیب کننده زیاد شده است که این اتفاق می تواند یک حاشیه امنیت را برای تیم پرسپولیس به وجود بیاورد. نکته دیگری که در هفته بیست و سوم به چشم می خورد، شرایط نامساعد ذوب آهن و افت تراکتورسازی تبریز است.
وی، درباره دیدار پدیده و گسترش فولاد گفت: به نظر من تیم پدیده پس از 3 گلی که در آبادان به تیم نفت آبادان زد، از نظر روحی و روانی و انگیزشی در شرایط بسیار خوبی قرار داشت و حتی نبودن مرادمند، احمدی و شاکری نتوانست اثرات منفی روی تیم پدیده بگذارد؛ زیرا تیم پدیده با یک انگیزه مضاعف از درون دروازه تا خط حمله وارد زمین شده بود و می دانست که از تیم گسترش چه می خواهد. در این روزها تیم گسترش شرایط خوبی در فاز حمله دارد.
کارشناس فوتبال، در تحلیل بازی تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا بیان کرد: تیم تراکتور در نیمه اول شرایط خوبی نداشت که آن هم دلیل دارد؛ باید قبول کنیم که رفتن سروش رفیعی اثرات منفی روی تیم تراکتور در فازحمله گذاشته است. قطعاً تیم حریف می دانست که تیم قلعه نویی در پرتاب های اوت و ضربات ایستگاهی تبحر دارند و این مسیری است که برای رسیدن به گل دنبال می کنند. به اعتقاد من کنترل تراکتور تا حدودی راحت تر بود و آنالیزی که فرکی و تیم سایپا داشت، این تیم را کنترل کرد.
وی، به بازی استقلال تهران و سیاه جامگان اشاره کرد و گفت: این بازی بسیار تاکتیکی بود و نشان می داد که فوتبال در فاز دفاعی و حمله و در زمین های کوچک می تواند چه ویژگی ها و مشکلاتی را در پیش داشته باشد. استقلال با تغییراتی که داده بود، پیش بینی می شد که شاید بتواند از استراحت دادن به کاوه رضایی در مقابل سیاه جامگان شرایط خوبی داشته باشد، اما دیدیم عملاً چنین فضایی به وجود نیامد.
برنامه همگام با لیگ، کاری از گروه مسابقات ورزشی است که فردای روز بازی های لیگ جایگزین برنامه همیشه با ورزش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی مسعود نجات و اجرای والی زاده، ساعت 18:35 تا 20:00 تقدیم ورزش دوستان می شود.

مرتبط با این خبر

  • اقدامات استان کرمان برای افزایش خیرین ورزش یار

  • مراسم گلریزان جامعه ورزشی در حمایت از زلزله زدگان

  • ادبیات سپاس، شاهراه جذب خیرین ورزش یار

  • ماچک، بهترین گزینه برای هندبال کشور

  • انتظارات معلمین ورزش از وزارت آموزش و پرورش

  • 70 میلیارد تومان اعتبار برای حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش

  • مسیر ورزش ایران در تضاد با فلسفه المپیک

  • تبیین جایگاه تیم های پایه کشتی

  • نقش آکادمی ها در پرورش استعدادهای ورزشی

  • سهم کوچک ایران از صادرات ورزشی دنیا