مهدی: زمان دیدار استقلال و هوادار تغییر نمی‌كند/در رسانه‌ها جواب استقلالی‌ها را نمی‌دهم

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ تاكید كرد كه زمان دیدار تیم‌های استقلال و هوادار تغییر نخواهد كرد.

1400/11/02
14:16

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از خبرگزاری فارس؛ سازمان لیگ روز پنجشنبه زمان جدید دیدار تیم‌های استقلال و هوادار را اعلام كرد و مقرر شد دو تیم روز چهارشنبه هفته جاری به مصاف یكدیگر بروند اما پنجشنبه شب بود كه حسن كامرانی‌فر دبیر كل فدراسیون فوتبال اعلام كرد این دیدار باید در زمان دیگری برگزار شود چون سرمربی تیم ملی باید از تمام نفرات خود استفاده كند.

بعد از این اظهار نظر دراگان اسكوچیچ در برنامه ورزش و مردم ضمن گلایه از برگزاری این دیدار یك روز قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق مدعی شد با این شرایط بازیكنی از استقلال به تیم ملی دعوت نمی‌شود چون ممكن است كرونا اردوی تیم ملی را تحت تاثیر قرار بدهد.

در ادامه استقلالی‌ها به این موضوع اعتراض كرده و مدعی شدند اگر كرونا برای تیم ملی خطرناك است پس چگونه این تیم باید روز چهارشنبه به مصاف هوادار برود چون اگر بازیكنی از این تیم به بهبودی كامل نرسیده باشد برای اعضای تیم هوادار هم خطرناك خواهد بود.

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره اینكه ایا احتمال دارد زمان دیدار استقلال و هواد ار تغییر كند، گفت: مگر ما اعلام كردیم بازی تغییر می‌كند یا آن را كنسل كردیم؟

وی در خصوص اینكه در یك برنامه تلویزیونی مدعی شد اگر اسكوچیچ دستور جدیدی ندهد بازی در موعد مقرر برگزار می‌شود گفت: الان هم شرایط همین است و از روز گذشته حرف ما عوض نشده است. من دیروز هم گفتم اگر اسكوچیچ بگوید چشم!

مهدی در خصوص اینكه استقلالی ها به برگزاری مسابقه در روز چهارشنبه اعتراض دارند اما قصد دارند تمرینات خود را از امروز آغاز كنند، گفت: من نمی‌دانم استقلال به كجا اعتراض كرده، اگر آنها كتبی اعتراض كنند پاسخ می‌دهم. من نمی‌توانم در رسانه جواب بدهم اگر آنها خطابشان به من است كه كتبا اعلام كنند تا پاسخ بدهم.

وی در پاسخ به این سوال كه با این صحبت‌ها قطعا زمان دیدار استقلال و هوادار تغییر نمی‌كند گفت: بله.

انتهای پیام/

دسترسی سریع