حضور سیرجانی‌‌ها در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان

تیم فولاد سیرجان ایرانیان قهرمان قاره آسیا امشب برای حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان، تهران را به مقصد بتیم برزیل ترک می‌کند.

1400/09/13
14:06

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان سال 2021 از 16 تا 21 آذرماه با حضور 6 تیم از جمله فولاد سیرجان ایرانیان به عنوان قهرمان قاره آسیا در شهر بتیم برزیل برگزار خواهد شد. کاروان 22 نفره تیم فولاد سیرجان شامل 12 بازیکن و 10 نفر کادر فنی، ساعت 22 و 50 دقیقه امشب از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد شهر بتیم ترک می‌کند.

سیرجانی‌ها که به شدت به دنبال حضور صابر کاظمی در ترکیب خود بودند سرانجام مجبور شدند قید این بازیکن را زده و سعید رنجبر را جایگزین وی کنند. به این ترتیب تیم والیبال فولاد سیرجان بدون حضور صابر کاظمی راهی برزیل خواهد شد.

نمایندگان والیبال ایران ابتدا به دوحه قطر می‌روند و پس از توقف دو ساعته در این فرودگاه، راهی برزیل خواهند شد تا بعد از 24 ساعت به شهر بتیم میزبان رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان برسند.

این رقابت‌ها با حضور 6 تیم سادا کروزیرو (برزیل)، فولاد سیرجان ایرانیان (ایران)، لوبه (ایتالیا)، ترنتینو (ایتالیا)، یوپی‌سی‌ان (آرژانتین) فون ویک تاباته (برزیل) برگزار خواهد شد. نماینده قاره آسیا (فولاد سیرجان) در مرحله مقدماتی به ترتیب به مصاف سادا کروزیرو (برزیل) و ترنتینو (ایتالیا) می‌رود. در دیگر گروه مرحله مقدماتی نیز تیم‌های لوبه (ایتالیا)، یوپی‌سی‌ان (آرژانتین) و فون ویک تاباته (برزیل) با هم رقابت‌خواهند کرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع