نشان طلا بر گردن بانوان ووشوكار اصفهانی

رقابت‎های ووشوی قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی بانوان با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید.

1400/09/13
13:54

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت‌های ووشو قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی زنان به منظور حضور در بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو، به میزبانی سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم واقع در شهر درگهان پیگیری و با معرفی نفرات و تیم‎های برتر به پایان رسید.

بر همین اساس در بخش ساندا و در وزن 48- ،حدیثه محمدی از سیستان و بلوچستان به عنوان نخست دست یافت. فاطمه نجفی از گلستان دوم شد و كوثرعینی از زنجان و فاطمه شكوفان از اردبیل به صورت مشترك بر روی سكوی سوم تكیه زدند.

ر وزن 52- ، آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری اول شد. سوگند سینكائی از مازندارن در رده دوم ایستاد و ثنا نقی از لرستان و كوثر یحیایی از قشم به صورت مشترك سوم شدند.

در وزن 56- ، حنانه رستمی از تهران به عنوان قهرمانی دست یافت. زهرا درعلی از اصفهان بر سكوی دومی تكیه زد و عنوان سومی مشترك هم زینت كردستانی از كرمان و فاطمه كیانی از هرمزگان رسید.

در وزن60- ، سهیلا منصوریان از اصفهان اول شد. معصومه بزرگی از مازندران به عنوان دومی دست یافت و محنا رحیمی از كرمانشاه و فاطمه اكبری پور از تهران به صورت مشترك سوم شدند.

در وزن 65- ، عنوان نخست به صدیقه دریایی از مازندارن رسید. كوثر لفته زاده از اصفهان دوم شد و تارا پورحسن از البرز و راضیه موجانی از تهران به صورت مشترك سوم شدند.

در وزن 70- ، اوین مرادی از كرمانشاه اول شد. یاسمین باقرزاده از مازندارن در رده دوم ایستادد و راحله سیاوشی از همدان و نگین شریفی از آذربایجان غربی به صورت مشترك بر روی سكوی سوم ایستادند.

در وزن 75- كیلورگم ، هانیه الهی نژاد از قشم به عنوان نخست دست یافت. دنیا شكری از كردستان دوم شد. ستاره كیانی از كیش و فاطمه قیاسی از كرمانشاه به صورت مشترك سوم شدند.

همچنین در بخش تالو و در بسته نان‌چوان - نن‌دائو فاطمه حیدری از تهران به مقام نخست دست یافت. مطهره فریدونی از فارس دوم شد و فاطمه صالحی از خراسان جنوبی به مقام سومی رسید.

در بسته تایچی‌چوان و تایچی‌جین مرجان كریمی از اصفهان اول شد. معصومه طهماسبی از اصفهان در رده دوم ایستاد و زهرا شمسینی از قزوین به مقام سومی بسنده كرد.

در بسته جین‌شو - چیانگ‌شو روژین شاه‌محمدی از البرز قهرمان شد. الیا غرقابی‌از تهران و منیره پناهی از اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در چانگ‌چوان مهسا سجادی از قم به مقام نخست دست یافت. زهرا جلیلی از البرز دوم شد و نازنین بازدار از ایلام به مقام سومی دست یافت.

در پایان مسابقات ووشوی قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی در دو بخش تالو و ساندا، اصفهان با 2طلا، 3 نقره و یك برنز به مقام اول دست یافت. تهران با 2 طلا ، یك نقره و 2 برنز دوم شد و مازندران نیز با یك طلا و 3 نقره در رده سوم ایستاد.

218 ورزشكار و مربی از 34 استان و منطقه آزاد كشور در این رویداد حضور داشتند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع