عبادی: انتظار بیشتری از کمانداران مرد داشتیم

سرمربی تیم ملی کامپوند پس از کسب دو مدال توسط بانوان در رقابتهای قهرمانی آسیا بنگلادش، گفت: عملکرد بانوان در رقابتهای قهرمانی آسیا بهتر از مردان بود.

1400/09/02
10:49

به گزارش رادیو ورزش ؛ اسماعیل عبادی با ابراز رضایت نسبت به عملکرد کمانداران در رقابتهای قهرمانی آسیا بنگلادش، اظهار کرد: مسابقات تیروکمان قهرمانی آسیا از سطح بالایی برخوردار بود و کمانداران با قدرتی از کشورهایی همچون هند و کره حضور داشتند که کسب مدال به راحتی امکانپذیر نبود.

وی گفت: ما در شرایطی موفق به کسب دو مدال تیمی بانوان و میکس کامپوند شدیم که 2 سال به دلیل کرونا محدودیت های زیادی برای شرکت در مسابقات برون مرزی داشتیم.

عبادی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور کسب مدال در قهرمانی آسیا را داشتید، افزود: کسب مدال دور از ذهن نبود، اما بانوان کماندار عملکرد موفقی داشتند و توانستند رکوردهایی بهتر از تمرینات خود در مسابقات به ثبت برسانند و به مدال نقره تیمی کامپوند دست پیدا کنند. هر چند در بخش انفرادی نیز صالح پالیزبان و کاظم پور با امتیازات خوبی که کسب کرده بودند انتظار کسب مدال داشتیم، اما شرایط مدال آوری برای آنها فراهم‌ نشد.

وی در پاسخ به این پرسش که برای آماده سازی کمانداران جهت شرکت در قهرمانی آسیا چند مرحله اردو پیش بینی شده بود، اضافه کرد: برای آماده سازی کمانداران 4 مرحله اردو برگزار کردیم که اردوی کیش به دلیل تطابق شرایط آب و هوایی با بنگلادش تاثیر زیادی در بهبود رکورد کمانداران داشت.

دسترسی سریع