در ششمین روز رقابت های المپیك ، كاروان كشورمان طلایی شد

یست و سومین دوره المپیك تابستانی 2017 ناشنوایان - سامسون تركیه در ششمین روز رقابت ها 1 مدال طلا و 4 مدال برنز دیگر برای كاروان كشورمان به ثبت رسید.

1396/05/03
13:32

به گزارش رادیو ورزش در كاراته ، بهاره صفری در وزن 50- كیلوگرم كومیته در دور اول برابر حریف اكراینی 1-0 مغلوب شد ، در مسابقه دوم خود 3-0 ورزشكار روس را برد .
صفری در مبارزه با ورزشكار ونزوئلا علیرغم نتیجه مساوی بخاطر كسب امتیاز اول حریف ، بازنده میدان شد و با تساوی برابر ورزشكار میزبان به مدال برنز دست یافت.🥉
در وزن 55- كیلوگرم عاطفه بعیات بانوی كاراته كار كشورمان در مبارزه اول برابر حریف ترك با نتیجه 8-0 پیروز میدان شد و با تساوی برابر حریف اكراینی و قانون امتیاز اول در برابر حریف شكست خورد و به مدال برنز رسید.🥉
مژده مردانی در كاتای انفرادی در مسابقه اول برابر حریف ونزوئلا نتیجه را 3-2 واگذار كرد ، در مسابقه با ورزشكار روس 5-0 به برتری رسید و با غلبه 4-1 بر حریف اكراینی به مدال برنز این دوره از مسابقات رسید.🥉
مهناز حسن زاده در كاتای انفرادی با شكست 4-1 برابر حریف روسی از گردونه مسابقات خارج شد.
در بخش آقایان میلاد صادق زاده در وزن 60- كیلوگرم ، 5-0 ورزشكار ونزوئلا را شكست داد ، در نیمه نهایی 5-4 بر حریف ترك خود غلبه كرد و فینالیست شد.
در مسابقه فینال با اقتدار و نتیجه 8-0 اولین مدال طلای كاروان ورزشی كشورمان را به دست آورد.🥇
در وزن 67- كیلوگرم محمد خدایار در مسابقه اول خود 3-2 برابر ورزشكار روسی شكست خورد ، در دور دوم 7-1 ورزشكار ایتالیایی را در هم كوبید و در مصاف با حریف هلندی 10-0 پیروز شد و به مدال برنز رسید.🥉
در كاتای انفرادی ، مصطفی حسن پور در دور اول با توجه به عدم حضور حریف برنده اعلام شد و در مسابقه بعدی خود از حریف روسی 5-0 شكست خورد و حذف شد.
مهدی سعدی نیز در مسابقه اول به ورزشكار تایلندی باخت و از رقابتها حذف شد.

🔷 مسعود محسن پور ورزشكار تیم ملی بدمینتون ناشنوایان كشورمان با نتیجه 2-0 برابر حریف ژاپنی شكست خورد و به عنوان نفر دوم به مرحله بعد صعود كرد.

🔷 تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان در دو ست متوالی میزبان را در هم كوبید.
تیم ملی والیبال ساحلی ایران موفق شد در دو ست متوالی( 21-7 و 21-10) و با اقتدار تیم تركیه كه از حمایت میزبانی و تماشاگر برخوردار بود را شكست داده و به مرحله بعد صعود نماید و فردا سه شنبه ساعت 16:30 به مصاف جمهوری چك خواهد رفت.
مهراد كشاورز و حامد كركانی ساحلی بازان كشورمان با هدایت فریدون الهامی( سرمربی) ، سروش سلطانی( كمك مربی و آنالیزور) و ادریس قریشی(سرپرست) در این مسابقات حضور دارند.

🔷 در دوومیدانی و پرتاب وزنه عرفان صفاری با ركورد 15.27 به مقام ششم رسید و هاشم یادگاری در نیمه نهایی دوی 100 متر در گروه خود اول شد و به فینال راه یافت.
فینال دوی 100 متر فردا (سه شنبه 3 مردادماه) برگزار می گردد.
به منظور دسترسی به آخرن اخبار و اطلاعات به آدرس تلگرام @irandsfمراجعه كنید.

دسترسی سریع