هدف‌گذاری کمیته در بازی‌های آسیایی هانگژو چه جایگاهی است؟

رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص هدف‌گذاری کمیته در بازی‌های آسیایی هانگژو صحبت کرد.

1400/07/03
11:10

به گزارش رادیو ورزش؛ سیدرضا صالحی امیری درباره اختلافات در کمیسیون ورزشکاران، عنوان کرد: تقویت کمیسیون ورزشکاران و جذب قهرمانان، اعزام به رویدادهای بین‌المللی به عنوان ناظر و کادر سرپرستی مهم است. من با این عزیزان چند جلسه برگزار کردم، هادی ساعی نماینده آنها در هیات اجرایی بوده و فکر می‌کنم روند رو به جلوست. تلاش ما تقویت کمیسیون است. اعضای کمیسیون ورزشکاران قهرمانان ملی ما هستند اما به طور طبیعی چالش‌هایی هست که زمان و آموزش آنها را برطرف خواهد کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک درباره بازی‌های آسیایی و جلسات برگزار شده در این خصوص، گفت: جلسات مقدماتی را شروع کردیم. جلسه 3 جانبه بین کادر سرپرستی ما، بازی‌های هانگژو و شورای المپیک آسیا انجام شده است. ما در خصوص سیاست‌های کلان از جمله صحبت‌های مقام معظم رهبری درباره اعزام کیفی صحبت کردیم اینکه کسانی اعزام شوند که شانس کسب مدال بیشتری دارند. جایگاه چهارم و پنجم هدف‌گذاری ما در این بازی‌هاست‌. ما مسابقات داخل سالن را هم خواهیم داشت و با توجه به رشته‌های مشترک با بازی‌های آسیایی، فکر می‌کنم ما جهش خواهیم داشت.

وی درباره انتخاب کادر سرپرستی بازی‌های آسیایی هانگژو، خاطرنشان کرد: تقریبا در حال نهایی شدن است و تا پایان ماه مهر اعلام می‌کنیم.

صالحی‌امیری همچنین درباره وضعیت تیم امید و سرمربیگری مهدوی کیا، اظهارداشت: با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال جلساتی داشتیم؛ قرار شد با همکاری دوجانبه کار را جلو ببریم. کمیته در بحث فنی دخالتی ندارد اما حمایت مالی را خواهد داشت. خوشبختانه ما با عزیزی خادم تفاهم داریم. مهدوی کیا هم یکی از ورزشکاران بنام ما بوده و امیدوارم که موفق باشد.

دسترسی سریع