لیگ برتر والیبال از 18 آبان‌ماه متمرکز می‌شود

سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: ادامه دور رفت لیگ برتر مردان از روز یکشنبه 18 آبان‌ماه به صورت متمرکز در تهران آغاز می‌شود.

1399/08/07
11:21

به گزارش رادیو ورزش، شهرام عظیمی درمورد برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور اظهار داشت: بر اساس تصمیم نشست هم‌اندیشی روز گذشته، ادامه دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به صورت متمرکز به میزبانی تهران و در سه هفته برگزار خواهد شد.
وی با بیان این که هفته نخست این مسابقات از 18 آبان‌ماه شروع می‌شود، تصریح کرد: ورود تیم‌ها روز شنبه 17 آبان‌ماه است و دیدارهای هفته‌های هشتم، نهم و دهم لیگ برتر در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه 18، 20 و 22 آبان‌ماه پیگیری خواهد شد.
سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال با یادآوری توقف 15 روزه مسابقات بعد از هر هفته دیدارهای متمرکز، افزود: هفته دوم لیگ برتر متمرکز نیز در تاریخ‌های 9 تا 13 آذرماه برگزار می‌شود و هفت‌های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم دیدارهای لیگ برتر، در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه 9، 11 و 13 آذر‌ماه در شهر تهران پیگیری خواهد شد.
وی زمان برگزاری هفته سوم لیگ متمرکز را نیز روزهای یکشنبه 30 آذرماه و سه‌شنبه دوم دی ماه دانست و ادامه داد: در این روزها، دیدارهای هفته‌های 14 و 15 دور رفت مرحله مقدماتی در تهران برگزار خواهد شد.
عظیمی با یادآوری این که نیم فصل لیگ برتر مردان از روز چهارشنبه سوم دی ماه شروع می‌شود و تا روز شنبه 13 دی ماه ادامه خواهد داشت، گفت: دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان، بر اساس تصمیم نشست هم‌اندیشی به صورت متمرکز و همانند لیگ ملت‌ها در پنج هفته برگزار می‌شود.
وی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، افزود: برنامه دقیق دیدارهای دور رفت و ساعت و مکان برگزاری مسابقات، به زودی اعلام خواهد شد.
گفتنی است سی و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران، از روز چهارشنبه 19 شهریور ماه 99 شروع شد و از 18 مهرماه به دنبال موج سوم بیماری کرونا در ایران و جهان، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا و این‌ که تیم‌ها بتوانند با آرامش خاطر بیش‌تر و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به تمرینات و رقابت‌های خود بپردازند، ادامه مسابقات را متوقف کرد.

دسترسی سریع