نفت مسجدسلیمان مغلوب گل گهر سیرجان

گل گهر در روزی که با توجه به نتایج دیگر تیم های قعرنشین به سه امتیاز نیاز داشت توانست یک برد مهم را در زمین نفت مسجدسلیمان از این تیم بگیرد.

1399/05/21
07:45

به گزارش رادیو ورزش؛ گل گهر که در نیمه اول توسط نفت مسجدسلیمان سورپرایز شده بود در نیمه دوم با انگیزه بیشتر و چند تعویض خوب توانست بازی را برگردانده و در نهایت به سه امتیاز با ارزش بازی دست پیدا کند.
هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛ دوشنبه: 99/05/20 ؛ ساعت 20:30
استادیوم: شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان/بدون تماشاگر
داور: علی بای / کمک‌ها: علیرضا ایلدروم – سعید زیبا داور چهارم: محمدرضا تارخ / ناظر داوری: حیدر شکور
گلهای به ثمر رسیده به شرح ذیل است:
نفت مسجد سلیمان0 -گل گهر 1 - شرح گل: در دقیقه 2 بازی یک پاس در عمق بهنام برزای برای رضا محمودآبادی که از تله آفساید فرار کرده بود این بازیکن را با فرعباسی تک به تک کرد، محمودآبادی در حالی که توپ روی هوا بود دروازه بان را دریبل زد و با سر گل اول گل گهر را به ثمر رساند.

نفت مسجدسلیمان 1- گل گهر 1 - در دقیقه 15 سانتر حامد نورمحمدی از راست با جاخالی میرجوان مهاجم نفت مسجدسلیمان در گوشه محوطه جریمه گل گهر به صادق صادقی رسید و این بازیکن با یک ضربه روی پا توپ را به زیبایی به زاویه مخالف زد و بازی را مساوی کرد.
نفت مسجدسلیمان 2- گل گهر 1 - در دقیقه 27 یک حمله از سمت راست درون محوطه جریمه توسط مهدی زبیدی با پاس او به حسین ابراهیمی به پشت محوطه جریمه همراه بود. ابراهیمی با حرکت در عرض و دریبل یک بازیکن با پای چپ ضربه ای زمینی و دقیق را به گوشه سمت مخالف زد. توپ با وجود پرش میلاد فراهانی به تیر دروازه خورد و وارد گل شد.
نفت مسجد سلیمان2-2 گل گهر - دقیقه 65 پاس یونس شاکری در هجده قدم به بهنام برزای رسید، برزای که از طرف مدافع نفت مسجدسلیمان تحت فشار بود بدن گذاشت و با یک چرخش و یک بغل پا بازی را دو ، دو مساوی کرد.
نفت مسجدسلیمان 2- گل گهر 3 - دقیقه 80: سانتر بلند احمدزنده روح از میانه زمین به هجده قدم با مهار خوب یونس شاکری با سینه و پاس او به برزای همراه بود. بهنام برزای با کمی حرکت با توپ سپس با پای چپ به زاویه مخالف ضربه زد تا خودش را دو گله و گل گهر را سه گله کند.

دسترسی سریع