حضور وزیر ورزش و جوانان در مراسم: پویش کمک مومنانه کشتی ایران

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز و با حضور در خانه کشتی ابراهیم هادی در مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی ایران حضور یافت.

1399/05/14
10:29

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی ایران با همکاری فدراسیون کشتی، سازمان بسیج ورزشکاران کشور و معاونت امور فرهنگی وتوسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، از صبح امروز و با حضور جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی، مسئولان و اصحاب رسانه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است.
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، به همراه رئیس فدراسیون کشتی، و سردار داود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران صبح امروز ابتدا با حضور بر مزار شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس، در محوطه بیرونی فدراسیون کشتی، با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهید والامقام ادای احترام کردند.
وزیر ورزش سپس به اتفاق دیگر مسئولان با حضور در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، در مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی ایران حضور یافت.

دسترسی سریع