سایپا 1- 0 ماشین سازی

دیدار دو تیم دو تیم سایپا و ماشین سازی در پایان با تک گل مدافع گلزن سایپا با نتیجه 1 بر صفر به اتمام رسید.

1399/05/11
11:05

به گزارش رادیو ورزش؛ عصر دیروز در ورزشگاه دستگردی دو تیم سایپا و ماشین‌سازی در شرایطی به مصاف هم رفتند که نتیجه‌ای جز پیروزی نمی‌توانست مربیان این دو تیم را راضی کند.
این دیداردر نیمه اول چنگی به دل نزد جز دریکی دو صحنه که هر دو تیم می توانستند در صورت دقت مهاجمانشان به گل برسند اما درنهایت نیمه اول با نتیجه صفر بر صفر به خاتمه رسید. در نیمه دوم هم وضعیت تفاوت چندانی نکرد اما دریکی از تک موقعیت‌های نارنجی پوشان سایپا باز هم این آرمین سهرابیان بود که در دقیقه 87 جور مهاجمان این تیم را کشید و توانست در یک رفت‌وبرگشت دروازه ماشین‌سازی را باز کند تا سه امتیاز بسیار باارزش به‌حساب سایپایی‌ها واریز شود.
حالا در پایان روز اول هفته بیست هفتم شاگردان ابراهیم صادقی با 3 پله صعود در مکان دهم جدول قرار گرفتند تا مقداری خیالشان از بابت عدم سقوط به لیگ یک راحت شود. از ان طرف ماشین‌سازی هم دومین شکست متوالی خود را با هومن افاضلی تجربه کرد و همچنان با 27 امتیاز و تفاضل گل کمتر از سایپا در جایگاه 11 جدول جای گرفت.
هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛ جام خلیج فارس
سایپا - ماشین سازی جمعه 10 مرداد 1399 ساعت 20:45
تهران - ورزشگاه شهید دستگردی / داوران: محمدحسین زاهدی فر، جلیل شعرانی، حسین مرادی، کیوان علی محمدی / ناظر داوری: اسماعیل صفیری

دسترسی سریع