بیست و یکمین سالگرد رادیو ورزش/ ویژه برنامه «شکوه یک تولد»

به مناسبت بیست و یکمین سالگرد رادیو ورزش، مقارن با آغاز بیست و دومین سال فعالیت این شبکه، یکشنبه (8 تیر) ویژه برنامه ای روی آنتن رادیو ورزش می رود.

1399/04/07
08:23

به گزارش رادیو ورزش؛ یکشنبه 8 تیر سال 99، بیست و یکمین سالگرد تأسیس شبکه رادیویی ورزش است. به مناسبت این روز، گروه مسابقات ورزشی طرحی را داده که در قالب برنامه صبحگاهی و با نام «شکوه یک تولد» از ساعت 7:10 تا 10:00 روی آنتن می رود. هدف ما این است که تولد رادیو ورزش را از منظر رسانه ها، پیشکسوتان، کارشناسان، ورزشکاران، مدیران ورزشی و از طرفی دیگر همکاران خودمان که در طول این بیست و یک سال با ما همکاری داشتند، بررسی کنیم.
آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و ایجاد فضایی شاد را مدنظر قرار داده ایم. در این برنامه پیام معاون محترم صدا، وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و مدیر شبکه رادیویی ورزش به مناسبت سالگرد شبکه رادیویی ورزش را خواهیم داشت.
عوامل رادیو ورزش همچون گویندگان، کارشناسان، نویسندگان و گزارشگران خاطراتی که در طول بیست و یک سال از رادیو ورزش داشتند را بازگو می کنند. با ورزشکاران و قهرمانان مطرح و نیز هنرمندانی که علاقه مند به ورزش هستند و در این حوزه فعالیت داشتند، گفتگو خواهیم داشت. همچنین مسابقه پیامکی جذاب را برای مخاطبان برنامه درنظر گرفته ایم.
این برنامه به تهیه کنندگی محسن جوادی، گویندگی محمد درخشنده و شیرین هاشمی روی آنتن می رود. مائده علاقه مند، الهام منصوری، ابوذر مارکولایی 3 گزارشگر رادیو ورزش در سطح شهر تهران هستند و نیز 15 گزارشگر در استان های مختلف از استان های خودشان در خصوص این شبکه و مطالباتی که مردم آن استان از رادیو ورزش دارند، گزارش هایی را ارسال می کنند.

دسترسی سریع