ورزشكاران همدل حمایت از زنان سرپرست خانوار بیست استان کشور

شبکه رادیویی ورزش در راستای طرح پویش ورزشکاران همدل با رضا لایق، مربی کشتی گفتگویی انجام داد.

1399/03/06
11:20

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا لایق، مربی کشتی، در خصوص چگونگی پیوست خود به پویش ورزشکاران همدل به مخاطبان گفت: حدود یک سال پیش همزمان با سیلی که مناطق شمالی کشور رقم خورد، مؤسسه خادمین علی بن ابیطالب در کنار مردم قرار گرفت و با برنامه ریزیهایی که انجام داد، قهرمانان رشته های مختلف، به خصوص قهرمانان کشتی در این مؤسسه شروع به دستگیری از همنوع خود کردند. اخیراً هم با وضعیت شیوع کرونا که برای کل دنیا پیش آمد، کمک رسانی فعالتر شد و هماهنگی هایی از طریق مدیرعامل این مؤسسه صورت گرفت و خیلی از قهرمانان در این اقدام انسان دوستانه قدم جلو گذاشتند.
وی، عنوان کرد: قهرمانان بزرگی مثل حسن رحیمی، کمیل قاسمی، احسان لشکری و هنرمندانی همچون پرویز پرستویی و بسیاری دیگر از دوستان با حضور در این مؤسسه برای کمک به مردم عزیزمان دست به کار شدند.
لایق خاطرنشان کرد: این مؤسسه در بخش حمایت از زنان سرپرست خانوار تا به کنون شاید حدود 15 تا 20 استان کشور را تحت پوشش خود قرار داده است. مسیر هنوز ادامه دارد و مطمئناً این مؤسسه علاوه بر کمک های مردمی و رساندن آذوقه به خانواده ها، ساختن مدرسه، فضاهای آموزشی در مناطق محروم و بسیاری اقدامات دیگر را پوشش می دهد.
شما می توانید از طریق فایل پیوست شنونده گفتگوی کامل رادیو ورزش با این کشتی گیر باشید.

دسترسی سریع