رونالدو به کمک بیماران کرونایی شتافت

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس به همراه خورخه مندس مدیر برنامه‌اش برای تجهیز بیمارستان‌های کشور پرتغال، به منظور کمک به بیماران مبتلا به ویروس کرونا 35 تخت مجهز اهدا کردند.

1399/01/06
11:39

به گزارش رادیو ورزش؛ کریستیانو رونالدو و خورخه مندس 20 تخت بیمارستانی مجهز را به بیمارستان دانشگاهی لیسبون شمالی که شامل مراکز درمانی سانتا ماریا و پالیدو والنته کشور پرتغال می شود را اهدا کردند.
رونالدو و مدیر برنامه‌اش همچنین 15 تخت بیمارستانی مجهز دیگر را هم به مرکز مراقبت‌های ویژه بیمارستان سانتو آنتونیو شهر پورتو اهدا کردند. قرار بر این پس از از بین رفتن ویروس کرونا هم این تخت‌های ویژه مراقبتی با نام‌های کریستیانو رونالدو و خورخه مندس در این بیمارستان باقی بماند.
تجهیزات ارسالی رونالدو شامل تخت خواب، دستگاه‌های تهویه مطبوع، مانیتورهای نشان دهنده ضربان قلب، سرنگ‌های تزریق و سایر تجهیزات ضروری برای مراقبت از بیماران کرونایی است.
پیش از این رونالدو 200 هزار لباس ویژه و 3 دستگاه تهویه مطبوع را برای کمک به موسسه پزشکی سائو جائو در شهر پورتو پرتغال اهدا کرده بود. او در نظر دارد تا در روزهای آینده 50 هزار ماسک تهیه کرده و به همراه کمک‌های مالی به سایر بیمارستان‌های کشور پرتغال اهدا کند.

دسترسی سریع