نوروز 99 همراه با شبکه رادیویی ورزش

شبکه رادیویی ورزش با ویژه برنامه های جذاب و شنیدنی خود مهمان نوروزی شنونده ها می شود.

1398/12/25
21:27

به گزارش رادیو ورزش؛ ضمن تبریک حلول سال نو و آرزوی سالی توام با تندرستی، نشاط و افتخار، شبکه رادیویی ورزش اقدام به تهیه ویژه برنامه هایی شنیدنی و مفرح کرده تا برای شنوندگان خود نوروز شادی را توام با آگاهی و سلامتی به ارمغان بیاورد.

«طلیعه بهار» :
عنوان ویژه برنامه تحویل سال نو این شبکه است. با توجه به مقارن شدن عید نوروز با شهادت امام موسی کاظم (ع) در این برنامه ضمن بهره گیری از احادیث و سیره امام معصوم (ع) در خصوص صفت صبر و کظم غیظ ایشان بحث خواهد شد. علاوه بر این مهمانان ویژه ای نیز در برنامه حضور خواهند داشت. لحظه تحویل سال 1399 ساعت 7 و 19 دقیقه صبح خواهد بود و این برنامه از ساعت 6 تا 9 صبح تقدیم شنوندگان می گردد. برنامه طلیعه بهار کاری از گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش است که به تهیه کنندگی صدف سبحانی و با اجرای مسعود اسکویی و اختر زورقچیان پخش می شود.


«خیابان بهار، پ 92»:
عنوان مجله رادیویی ویژه ای است که همه روزه از ساعت 9 تا 11 صبح با رویکرد تفریحی و اطلاعرسانی و بررسی اوضاع و احوال روزهای نوروزی بروی آنتن می رود. این برنامه کاری از گروه ورزش و مسابقات شبکه رادیویی ورزش است که به تهیه کنندگی صدف سبحانی و احمدرضا طاهری و با اجرای شیرین هاشمی تقدیم شنوندگان می گردد.


«عصر بهاری»:
نیز عنوان برنامه دیگری است که بصورت ویژه از ساعت 17 پخش می شود تا عصرهای نوروزی مفرحی را برای مخاطبان رادیو رقم بزند. این برنامه که کاری از گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش است با رویکرد فرهنگی، تفریحی و سرگرمی به تهیه کنندگی فتانه سوزنده و یوسف فرجی و با گویندگی شیرین هاشمی و الهام حسینی پخش می شود. ضمن اینکه مائده علاقمند و مجید مرادی گزارشگران رادیو ورزش با برنامه عصر بهاری ارتباط برقرار می کنند تا همراه با رادیو ورزش و همگام با مردم گفتگوی گرم و صمیمی را داشته باشند.

سایر برنامه های نوروزی این شبکه نیز به شرح ذیل تقدیم مخاطبان فهیم رادیو خواهد شد:

-«مجتمع 92»:
کاری از گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش با رویکرد نمایشی و طنز است که ساعت 11 هر روز به تهیه کنندگی محسن جوادی پخش می گردد.

-«ورزش ایران در سالی که گذشت» :
کاری از گروه ورزش و مسابقات رادیو ورزش با رویکرد بررسی رخدادهای ورزشی سال 1398؛ ساعت 12 هر روز به تهیه کنندگی محسن افضلی و با گویندگی شهرام نوروزی پخش می شود.

-«بانوی قهرمان»:
کاری از گروه ورزش و جامعه رادیو ورزش با رویکرد گفتگو با قهرمانان بانوی کشورمان؛ ساعت 12:30 هر روز به تهیه کنندگی سحر مستدام و با اجرای شیرین هاشمی پخش می گردد.

-«ستاره قطبی»:
کاری از اداره کل نمایش رادیو با رویکرد مباحث اقتصادی و رونق تولید و حمایت از کارآفرینان؛ ساعت 13:30 هر روز پخش می گردد.

-«ایران ما» :
کاری از گروه ورزش و جامعه رادیو ورزش با رویکرد توجه به ورزش استانها ساعت 14 هر روز به تهیه کنندگی فتانه سوزنده و با اجرای هوشنگ کاظمی پخش می شود.

-«بانوگ»:
کاری از گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش با رویکرد پرداختن به مسائل ورزش بانوان و بصورت مسابقه محور ساعت 18:30 هر روز پخش می گردد.

دسترسی سریع