سلطانی فر: مدال آوران توکیو استخدام وزارت ورزش و جوانان می شوند

وزیر ورزش و جوانان در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان گفت: مدال آوران توکیو استخدام وزارت ورزش و جوانان می شوند.

1398/10/24
10:27

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با حضور وزیر، معاونین و مدیران کل ستادی در ساختمان سئول برگزار شد و مسعود سلطانی فر در این نشست دستور داد، مدال اوران المپیک 2020 توکیو در وزارت ورزش و جوانان استخدام شوند.
وی در این نشست با مهم خواندن تلاش های ورزشکاران کشورمان در عرصه های ورزشی از المپیک به عنوان ‌رویدادی مهم یاد کرد که باید قهرمانان و افتخارآفرینان این رقابتها مورد توجه بیشتری قرار بگیرند. وی در این باره اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان امسال 42 نفر از مدال آوران جهانی و المپیکی و آسیایی را استخدام کرده است و انشالله پس از المپیک 2020 توکیو قهرمانان بیشتری به استخدام این وزارتخانه در خواهند آمد.
در این نشست مهدی علی نژاد سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع، مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، تندگویان معاون امور جوانان، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی و حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی حضور داشتند.

دسترسی سریع