تصمیمگیری درباره مارال ترکمان

سرمربی تیم فوتبال زیر 23 سال بانوان گفت: با توجه به همزمانی اردوی فوتسال و فوتبال نشستی را به همراه سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار و در خصوص مارال ترکمان تصمیم می گیریم.

1398/08/13
15:20

به گزارش رادیو ورزش، مریم آزمون گفت: مارال ترکمان، بازیکن تیم ملی فوتبال از رده نوجوانان جوانان سال هاست که در مقاطع مختلف مسابقات رسمی آسیایی شرکت کرده و تجربه خوبی را در فوتبال به دست آورده است.
وی ادامه داد: ترکمان در نیم فصل اول امسال به عنوان بازیکن تیم فوتسال در تیم سایپا تهران بازی کرده و برای اولین بار به اردوی انتخابی فوتسال دعوت شده است. قبل از دعوت بازیکنان با وی برای حضور در اردو تماس گرفتیم و این بازیکن نیز اعلام آمادگی کرد. ضمن اینکه اعلام نمود با خانواده ام صحبت می کنم. بعدا متوجه شدیم که خانم شهناز یاری هم ایشان را به اردوی انتخابی فوتسال دعوت کردند.
سرمربی تیم ملی فوتبال امید بانوان تصریح کرد: در عین حال با توجه به نزدیکی مسابقات کافا و اهمیت موضوع و اینکه این بازیکن سالهاست که عضو تیم ملی فوتبال بوده است، نشستی را به همراه سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار می کنیم و در مورد آینده این بازیکن بهترین تصمیم را خواهیم گرفت تا لطمه ای به پیشرفت و استعداد این بازیکن خوب و برجسته نخورد.
وی در پایان گفت: در هر صورت بازیکنانی که از رده های سنی آموزش می بینند بسیار فنی و با تجربه بالای بین المللی هستند و سرمایه های ایران محسوب می شوند و هر جا بتوانند باید به تیم ملی کشورمان کمک کنند.

دسترسی سریع