حمایت سازمان بسیج ورزشکاران از اقدام شایسته مهدی ترابی

سازمان بسیج ورزشکاران امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه‌ای از اقدام روز گذشته «مهدی ترابی» بازیکن تیم پرسپولیس در دیدار با پیکان حمایت کرد.

1398/07/29
15:29

به گزارش رادیو ورزش؛ سازمان بسیج ورزشکاران در واکنش به حرکت زیبای بازیکن پرسپولیس امروز بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: روز گذشته مهدی ترابی ستاره ملی‌پوش پرسپولیس پس از گلزنی مقابل پیکان در لیگ برتر خلیج فارس در اقدامی ارزشمند شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» را در زیر پیراهن خود درج کرد و به نمایش گذاشت. این حرکت پسندیده ترابی نشان داد نخبگان ورزشی نیز همسو با آحاد مردم پشتیبان ولایت و رهبری هستند و نسل جوان کشور با وجود تهاجم‌های فرهنگی از سوی دشمنان انقلاب به پختگی لازم رسیده‌اند.
در ادامه این بیانیه آمده است: نسل جوان ما همیشه متناسب با شرایط به میدان ورود کرده و ولایت‌مداری را یک روز با برانداختن ظلم و طاغوت، روز بعد دفاع از خاک پاک میهن، روزهای بعد درنوردیدن مرزهای علم و دانش و حالا برافراشتن پرچم عزت در عرصه ورزش که مهدی ترابی فقط یک نمونه از هزاران ورزشکاری است که پا به عرصه دفاع از آرمان‌های کشور و انقلاب گذاشته‌اند، به منصه ظهور رسانده‌اند.
پیام این اقدام ترابی به مسئولان کشور بسیار واضح بود چرا که هر زمان آنان سخنان رهبری را چراغ راه خود قرار دادند، کشور به دستاوردهای بزرگ اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی، ورزشی رسید و هر زمان چشم بر رهنمودهای رهبری بستند، چیزی جز ضرر و زیان عاید کشور نشد.
بسیج ورزشکاران ضمن حمایت از این اقدام ارزشمند ترابی، از تمام مسئولان کشور می‌خواهد توصیه جوانان بابصیرت که شعار «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» است را سرلوحه کارهای خود قرار دهند تا دوشادوش یکدیگر بر مشکلات کشور غلبه کنیم.

دسترسی سریع