کفش طلای 2019 تیم ملی به کدام مهاجم می رسد؟

در سال 2019 مهدی طارمی بیش از دیگر بازیکنان برای تیم ملی گل زده و کریم انصاری فرد و سردار آزمون پس از او در جایگاه دوم قرار دارند.

1398/07/17
14:40

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی طارمی در سال جاری میلادی موفق شد 6 گل ملی بزند و بالاتر از سردار آزمون و کریم انصاری فرد آقای گل تیم ملی باشد. او در بازی دوستانه با سوریه هت تریک کرد، مقابل یمن دو گل زد و یک بار هم دروازه ویتنام را گشود تا بهترین سال خود در فوتبال ملی را تجربه کند. مهاجم تیم ریوه آوه اکنون با 19 گل کنار همایون بهزادی و غلامحسین مظلومی جایگاه هفتم را به خود اختصاص داده و فرصت این را دارد تا با گلزنی مقابل کامبوج و بحرین به پنجمین گلزن ملی فوتبال ایران لقب گیرد.
صدرنشینی طارمی در حالی رقم خورده که دو مهاجم دیگر تیم ملی یعنی کریم انصاری فرد و سردار آزمون روی هم شش گل زده اند. سردار دو گل به ویتنام زد، یک بار دروازه چین را باز کرد و در مقابل هنگ کنگ نیز گلی زیبا به ثمر رساند تا 29 گله شود. کریم انصاری فرد هم که حالا به السیلیه آمده، در مقابل چین و هنگ کنگ گلزنی کردند. کریم و آزمون اگرچه در سال 2019 پایین تر از طارمی هستند اما در مجموع با 20 و 29 گل از مهاجم بوشهری بالاتر قرار دارند.

دسترسی سریع