رضوانی: به کسب سهمیه المپیک شنا امیدوارم

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: رقابت در شنا صدم ثانیه‌ای است؛ اما به کسب سهمیه بازی‌های المپیک 2020 امیدوارم.

1398/07/17
10:05

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن رضوانی درخصوص نتایج ملی پوشان رده‌های سنی کشورمان در مسابقات شنای قهرمانی آسیا گفت: این مسابقات به گفته مدیر اجرایی کنفدراسیون آسیا کیفیت بالاتری داشت مخصوصا در رده‌های سنی پایین که تیم‌های قدرتمند آسیا با ترکیب خوب و اصلی‌شان شرکت کرده بودند.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با ابراز رضایت از عملکرد دو شناگر اصفهان و اراکی عنوان کرد: متین بالسینی، شناگر اصفهانی رکوردهای خوبی در این مسابقات کسب کرد که مسئولان کمیته فنی شنا خیلی راضی بودند. جعفری شناگر اراکی هم با داشتن 15 رکوردهای باورنکردنی ثبت کرد. وی رکورد 1500 متر بزرگسالان را حدود 20 ثانیه ارتقاء داد.
وی، درارتباط با عملرد شیرجه روهای کشورمان گفت: در شیرجه اگرچه نتوانستیم مدال طلا کسب کنیم، اما نوجوانان خیلی خوب بودند. به دو شیرجه رو رده سنی 11 سال اجازه مسابقه داده نشد، چون سن شان پائین تر از 13 سال بود، خوشحالم که در مسابقات حاضر بودند، چون به گفته تمام کسانی که در این رشته تجربه دارند آینده بسیار خوبی دارند. امیدوارم این مسابقات باعث خیر برای کسب سهمیه بازی‌های المپیک شود. در شنا فاصله‌ها صدم ثانیه است، اما امیدوارم این اتفاق رخ دهد و سهمیه بازی‌های المپیک توکیو را کسب کنیم.

دسترسی سریع