مهمترین اتفاقات فدراسیون بسكتبال در سال 95

برنامه "ورزش 95" چهارشنبه 9 فروردین، با علی شكوری، پیشكسوت و دبیر پیشین فدراسیون بسكتبال ایران و مصطفی هاشمی، سرمربی تیم بسكتبال شیمیدر تهران به گفتگو پرداخت.

1396/01/09
12:16

به گزارش رادیو ورزش؛ علی شكوری، پیشكسوت بسكتبال و دبیر پیشین فدراسیون بسكتبال ایران، در خصوص رقابتهای بسكتبال جوانان آسیا و نتایج كسب شده، اظهار كرد: در این مسابقات ما علی رقم میزبانی و به دلیل عدم برگزاری بازی تداركاتی برای تیم ملی جوانان در بدو مسابقات خوب ظاهر نشدیم و عملكردمان بسیار نا امید كننده بود؛ به طوری كه اگر آخرین بازی مقدماتی را پیروز نمی شدیم، از دور مسابقات حذف می شدیم؛ اما خوشبختانه با حضور تماشاچیان و پیشكسوتان بسكتبال تیم جوانان ایران توانست با پیروزی به دور بعد صعود كند و در نهایت قهرمان رقابتها شود.
مصطفی هاشمی، سرمربی تیم بسكتبال شیمیدر تهران، پیرامون مسابقات گزینشی شانس مجدد بسكتبال در المپیك 2016 ریو گفت: ما در مسابقات قهرمانی آسیا سوم شدیم و نتوانستیم سهمیه المپیك را كسب كنیم؛ به همین جهت كارمان بسیار سخت شد. در مسابقات شانس مجدد مسئله جوانگرایی پیش آمد و بدون مهدی و صمد شركت كردیم. به نظرم بازیهای خوبی را به نمایش نگذاشتیم؛ به خصوص جلوی تیم مكزیك كه می توانستیم پیروز میدان باشیم، اما این اتفاق نیافتاد.
وی، تصریح كرد: به اعتقاد من عملكرد بائرمن در رابطه با هدایت تیم بزرگسال، مسائل روحی و كنار خط ایستادن و ... رضایت بخش نیست و نتیجه اش هم این شد كه قهرمانی آسیا را از دست دادیم.
برنامه ورزش 95، با اجرای حافظ كاظم زاده و كارشناسی افشین رضاپور، ایام نوروز از ساعت 08:05 به مدت 45 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع