ایران میزبان جام جهانی فوتسال می شود

ویژه برنامه "عصر بهاری" یكشنبه 6 فروردین، با عباس ترابیان، رئیس كمیته فنی و توسعه فوتسال، درباره میزبانی جام جهانی فوتسال به گفتگو پرداخت.

1396/01/07
09:30

به گزارش رادیو ورزش؛ عباس ترابیان، رئیس كمیته فنی و توسعه فوتسال، در پاسخ به این سوال كه ما چقدر شانس میزبانی جام جهانی فوتسال 2020 را داریم، اظهار كرد: میزبانی جام جهانی پروسه ای دارد كه اولین گام آن ارائه مدارك است. خوشبختانه مداركی كه ما ارسال كرده ایم، فیفا پذیرفته است و ما اكنون جزء كشورهایی قرار گرفتیم كه از نظر مدارك مشكلی ندارند.
مراحل بعدی، رصدی است كه فیفا در ارتباط با امكانات و شهرهای اعلام شده، انجام می دهد. نهایتاً ما زمانی امیدوار می شویم كه فیفا اعلام می كند جهت بازدید در كشورمان حضور پیدا خواهند كرد. در این بازدید امكانات سخت افزاری و هتل ها بررسی می شود.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش كه آیا ما به جز تهران شهر دیگری را برای میزبانی معرفی كرده ایم، بیان كرد: بله؛ ما اصفهان، تبریز و شهرهایی كه امكانات سخت افزاری فوتسال بهتری نسبت به دیگر شهرها دارند را معرفی كرده ایم.
ترابیان، تصریح كرد: بزرگترین كشوری كه برای كسب میزبانی جام جهانی در مقابل ما قرار دارد و رقیب آسیایی ما به حساب می آید، ژاپن است.
برنامه عصر بهاری، با كارشناسی والی زاده و اجرای حسینی و كاظم زاده، ایام نوروز ساعت 17:05 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع