زندگی فوتبالی غلامرضا فتح آبادی

در ویژه برنامه نوروزی "گنجینه ها" یكشنبه 6 فروردین،غلامرضا فتح آبادی، پیشكسوت فوتبال، بخش هایی از زندگی ورزشی خود را ارائه كرد.

1396/01/06
11:19

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا فتح آبادی، پیشكسوت فوتبال، زندگینامه خود را اینطور شرح داد: بنده متولد سال 1336 هستم. دوران كودكی را در خیابان جیحون سپری كردم. من و دوستانم در بیابانهای اطراف محله فوتبال بازی می كردیم تا اینكه انتهای سی متری جی زمینی به نام زمین جوانان ساخته شد كه بسیار معروف است؛ این زمین اكنون به میدان فتح تبدیل شده و به این نام شناخته می شود.
در دوران كودكی در خانه مان تلویزیون نداشتیم، اما آنقدر علاقه ام به فوتبال شدید بود كه بازیها را از تلویزیون خانه همسایه پیگیری می كردم.
وی، افزود: بیشتر تأكید خانواده ام روی درس بود و برای فوتبال بازی كردن با مخالفتشان مواجه می شدم. زمانی رسید كه امیرحسین فردی من را به باشگاه تهران جوان معرفی كرد. اولین مربیان بنده حسین فكری و جمشید وطن دوست بودند.
فتح آبادی، در ادامه گفت: از همان اوایل ورودم به فوتبال باشگاهی در جام حذفی مقابل تیم تاج قرار گرفتم كه در این بازی با كمك خدا گل مساوی را به تیم تاج زدم و بازی به پنالتی كشید كه در نهایت در مقابل آنها به پیروزی رسیدیم. پس از این گلزنی، اولین عكس من فردای آن روز در روزنامه ها چاپ شد كه خانواده ام پس از رسانه ای شدنم، دیگر با بازی ام مخالفت نكردند.
برنامه گنجینه ها، در ایام نوروز از ساعت 7:45 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع