فعالیت های هنری و ورزشی گل آرا کیان بخت


برنامه "به سوی افتخار" جمعه 30 فروردین، میزبان گل آرا کیان بخت، ملی پوش هندبال بود.

1398/01/31
08:24


به گزارش رادیو ورزش؛ گل آرا کیان بخت، ملی پوش هندبال، در معرفی خود گفت: متولد 3/9/69 هستم. مدت 15 سال است که به فعالیت ورزشی می پردازم. مدرک تحصیلی ام کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه آزاد است.
وی در خصوص آسیب دیدگی خود اظهار کرد: سال گذشته آسیب دیدگی جدی برایم رخ داد و ACL پایم نیمه پاره شد. باید عمل می کردم؛ اما در حال جلوگیری از این اتفاق هستم. سعی می کنم با انجام فیزیوتراپی و ورزش های بدنسازی پایم را قوی کنم. کتفم و انگشتانم نیز آسیب دیده هستند. در مجموع مصدومیت های زیادی در بدنم دارم؛ اما عادت کرده ام و آسیب دیدگی جزئی از زندگی ام شده است.
کیان بخت، درباره فعالیت هنری خود بیان کرد: بنده علاوه بر فعالیت ورزشی، نوازنده ویالون، ارکستر ملی و سمفونیک هستم. من از 5 سالگی به موسیقی علاقه مند شدم و مسیر زندگی ام تغییر کرد. خانواده پدری ام به موسیقی خیلی علاقه داشتند. پدرم در این زمینه فعالیت دارد و به همراه مادرم خیلی من را حمایت کردند. زندگی ام به سمت موسیقی رفت و پیشرفت در این بخش را مدیون آنها هستم.
در موسیقی به صورت پروژه ای کار می کنم. البته در ارکست هم ساز می زنم؛ اما نمی تونم دو حرفه موسیقی را کنار هم کار کنم.
وی، نیز به چگونگی ورود خود به ورزش هندبال اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بدن قدرتمندی داشتم، در مدرسه تربیت بدنی استعدادیابی شدم و همان سال اول من را به تیم ملی دعوت کردند. سعی کرده ام در هر دو بخش ورزشی و هنری حرفه ای کار کنم و با تمام سختی ها این دو بخش به هم وصل شوند. برنامه من این بود که روزی دو مرتبه که ورزش می کنم، یک زمان 3 ساعته هم در روز برای تمرین ساز وقت بگذارم.
برنامه به سوی افتخار، با اجرای شیرین هاشمی و تهیه کنندگی مستدام، جمعه ها ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع