احمد نجفی، میهمان رادیو ورزش

برنامه "عید دیدنی" پنج شنبه 9 فروردین، میزبان احمد نجفی، هنرمند سینما بود.

1397/01/13
12:35

به گزارش رادیو ورزش؛ احمد نجفی، هنرمند سینما، در پاسخ به این سوال كه شما وقتی به فصل بهار می رسید، چه حس و حالی پیدا می كنید، بیان كرد: همه ما اسیر یك گذشته و تربیت هستیم؛ به طور مثال مگر می شود سال نو را بدون خواندن قران طی كرد؛ مگر می شود هفت سین نداشت و یا دید و بازدید دوست و آشنا نرفت. ما ملتی سنتی هستیم و از فرهنگ مان لذت می بریم. من اعتقاد دارم كه ما ملت شگفت زده ای هستیم كه خداوند به ما نگاه می كنیم. ما باید لطافت فصل بهار را در دیگر فصول سال هم ادامه دهیم.
نجفی، نیز در پاسخ به این پرسش كه آیا ورزش می كنید، تشریح كرد: همسرم بسیار مصر هست كه به راه پیمایی برویم. او برای ورزش وقت می گذارد. متأسفانه من در یك سال اخیر به دلیل مشغله فكری و فیزیكی بسیاری كه به خاطر فیلم "من یك ایرانی ام" داشتم، از ورزش یك مقدار دوره بوده ام. من آرزو داشتم كه فیلمی با این موضوع كار كنم و با افتخار این كار را انجام داده ام. قصه این فیلم هم از خودم است.
وی، در ادامه گفت: متأسفانه سر این فیلم یك مقدار مورد بی مهری برخی از دوستان قرار گرفتیم كه بعد از یك سال حوصله ندارم تكرار مكدرات كنم. سر این قضیه یك مقدار از خودم دور شده ام و این به شدت من را نگران می كند. نگرانی ام از این بابت هست كه عادت كنم و دیگر به سمت ورزش نروم. ورزش باید استمرار داشته باشد.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا شما به ورزش خاصی هم علاقه مند هستید، عنوان كرد: بله؛ من برخلاف بسیاری از افراد اولین ورزشی كه دوست دارم بسكتبال و دومین ورزش كشتی است.
برنامه عید دیدنی، با اجرای منصوریان، ایام عید از ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع