نازنین رحمانی از برنامه اش برای سال جدید می گوید

برنامه "دهگانه" چهارشنبه 8 فروردین، با نازنین رحمانی، عضو تیم ملی قایقرانی گفت و گویی انجام داد.

1397/01/13
12:20

به گزارش رادیو ورزش؛ نازنین رحمانی، ملی پوش قایقرانی، درباره شرایط تمرینی خود گفت: تمرینات ما از 5 عید شروع شده است و تا بازیهای آسیایی جاكارتا ادامه خواهد داشت. شاید 4 یا 5 روز بین اردوها مرخصی داشته باشید.
وی، در پاسخ به این سوال كه سال 96 برای شما چطور تمام شد، عنوان كرد: سال 96 برای من اتفاقات تلخ و شیرینی افتاد. خاطره شیرین من در سال گذشته كسب 2 مدال طلا بود كه هر 2 مدال برای نخستین بار بود كه در ایران اتفاق می افتاد. از اتفاقات بد هم می توانم به زلزله ای كه در شهرم رخ داد و نیز كشتی سانچی و سقوط هواپیما اشاره كنم.
رحمانی، درباره برنامه های خود برای سال 97 گفت: اولین برنامه ام بازیهای آسیایی است كه مرداد ماه برگزار می شود و مهمترین هدفم در حال حاضر همین مسابقات است. با توجه به اینكه اولین كاروان هستیم؛ امیدوارم كه بتوانیم نخستین مدال طلا را برای كشورمان كسب كنیم.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش كه مهمترین اتفاقی كه دوست دارید در زندگی تان رخ دهد چیست، اظهار داشت: دوست دارم خانواده ام همیشه شاد و در آرامش باشند.
این ملی پوش مقام های خود را اینطور شرح داد: اولین اعزام من بازیهای آسیایی اینچئون بود كه در این مسابقات توانستم مقام چهارم را بدست بیاورم. در المپیك دانشجویان برای اولین بار توانستیم به فینال A وارد شویم و در نهایت مقام ششم را كسب كنیم. من اولین مدالم را در مسابقات قهرمانی آسیای 2015 بدست آوردم. در رقابتهای قهرمانی آسیایی سال 2016 كه در چین برگزار شد، موفق شدم دو مدال برنز كسب كنم. در سال 2016 مسابقات آسیایی دیگری در ایران برگزار شد كه توانستم در این رقابتها دو مدال نقره را از آن خود كنم. بهترین اتفاقی كه برایم رخ داد، این بود كه در سال 2017 در كشور تایلند موفق شدیم برای اولین بار در ایران دو مدال طلا كسب كنیم.
برنامه دهگانه در ایام نوروز ساعت 15 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع