نرجس امامقلی نژاد و اهدافش برای سال 97


برنامه "دهگانه" سه شنبه 7 فروردین، با نرجس امامقلی نژاد، ورزشكار رشته تیراندازی، گفتگویی انجام داد.

1397/01/08
09:51


به گزارش رادیو ورزش؛ نرجس امامقلی نژاد، ملی پوش تیراندازی، در خصوص فعالیت ها و موفقیت های خود در سال 96 و نیز اهدافی كه برای سال جدید درنظر گرفته است، گفت: هر كس برای خود اهدافی مشخص می كند؛ من هم برای سال 96 اهدافی را درنظر گرفته بودم و با توجه به برنامه ریزی كه داشتم، خداروشكر به آن اهداف رسیدم. بنده نیز یك سری اهداف برای سال 97 درنظر گرفته ام كه اولین هدفم كسب سهمیه المپیك است.
این ملی پوش، ادامه داد: سال 96 سال بسیار پرباری برایم بود؛ هرچند كه بالا و پایین بسیاری هم داشت. سال 97 مسابقات كسب سهمیه المپیك، بازیهای آسیایی جاكارتا و مسابقات قهرمانی جهان كه هر چهار سال یك بار برگزار می شود را در پیش داریم. تلاشم بر این است كه در مسابقات قهرمانی جهان و المپیك عملكرد خوبی داشته باشم؛ زیرا در مسابقات آسان تیر زدن هنر نیست.
وی، در پاسخ به این سوال كه به نظر شما چقدر احتمال دارد كه هدف رسیدن به سهمیه المپیك محقق شود، عنوان كرد: با توجه به تلاشی كه خواهم كرد و توكل به خدا سعی می كنم تا 80 درصد به این هدف دست پیدا كنم؛ البته یك سری شرایط را نمی توان كنترل كرد؛ اما من به این قضیه امیدوار هستم.
امامقلی نژاد در پاسخ به این پرسش كه آیا در سال 96 آن اتفاقی كه باید برای شما رخ می داد، اتفاق افتاد یا همچنان در سال 97 منتظر رخ دادن آن هستید، اظهار كرد: نه همچنان منتظر هستم كه در سال 97 این اتفاق مهم در زندگی ام رخ دهد. من خیلی دوست داشتم كه در مسابقات جهانی مدال بگیرم كه متأسفانه آنطور كه خواستم پیش نرفت. امیدوارم در سال جدید بتوانم به این آرزو دست پیدا كنم.
برنامه دهگانه در ایام نوروز ساعت 15 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع