عید دیدنی رادیو ورزش با حسین رضازاده


برنامه "عید دیدنی" سه شنبه 7 فررودین، میزبان حسین رضازاده، پیشكسوت و قهرمان وزنه برداری بود.

1397/01/08
09:47


به گزارش رادیو ورزش؛ حسین رضازاده، پیشكسوت و قهرمان وزنه برداری درباره فعالیت های كنونی خود اظهار كرد: من حدود 17 سال است كه كارمند رسمی وزارت ورزش هستم و اكنون هم در این وزارتخانه فعالیت می كنم.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا همچنان حس و حال قویترین مرد جهان را دارید، بیان كرد: خیر؛ اما وقتی فیلم های وزنه زدنم را نگاه می كنم، لذت می برم و می گویم یادش بخیر.
دوران فعالیتم در تیم ملی تمرینات زیادی انجام می دادیم و برای یك مسابقه نزدیك به 8،9 ماه اردوهای شبانه روزی داشتیم. الان زمان بازنشستگی ام است. همه قهرمانان حرفه ای دنیا روز به دوران بازنشستگی خواهند رسید.
من برای سلامتی ام 4 یا 5 روز در هفته ورزش می كنم كه شامل پیاده روی، شنا و وزنه زدن با وزنه های سبك می شود.
این پیشكسوت وزنه برداری، درباره شرایط وزنی خود گفت: من با كمك ورزش و نیز تغذیه مناسب نزدیك به 30 كیلو وزن كم كرده ام و در حال حاضر 135 كیلوم وزن دارم. در المپیك 2004 آتن حدود 165 كیلو وزن داشتم. كاهش وزن من حدود 5 سال طول كشید و به مرور زمان اتفاق افتاد.
در المپیك پكن قند و فشارخونم بالا بود و همه احساس خطر می كردند؛ به همین علت لازم بود كه وزنم پایین بیاید. خوشبختانه اكنون قند و فشارخونم در حد نرمال است.
رضازاده در خصوص اتفاقات تلخ و شیرین سال 96 گفت: سال 96 خداروشكر در زندگی شخصی و فعالیت كاری سال خوبی برایم بود. این سال آخرین دورانی بود كه در شورای شهر فعالیت داشتم. امیدوارم كه سال 97 نیز برای من، خانواده ام و تمام مردم ایران سال خوبی باشد.
وی، برنامه های خود برای سال جدید را اینطور تشریح كرد: تمام تلاشم این است كه برای وزنه برداری هر كاری از دستم بر می آید انجام دهم. در وزارت ورزش چند پست به بنده پیشنهاد شده است كه بررسی های لازم را انجام می دهم و انشالله هر چه كه خدا صلاح می داند پیش برود.
برنامه عید دیدنی، با اجرای منصوریان، ایام عید از ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع