گفتگو صمیمی با محمد مومنی پیشكسوت فوتبال

برنامه عید دیدنی دوشنبه 6 فروردین با حضور محمد مومنی، فوتبالیست به گفتگو با این پیشكسوت فوتبال اختصاص داشت.

1397/01/07
09:24

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد مومنی، پیشكسوت فوتبال پیرامون عملكردش در سال 96 اظهار كرد: به اندازه ای كه در سال 96 تلاش كردم؛ سال خوبی برایم بود ولی آنچه دوست داشتم؛ رقم نخورد. در این سال كتابی در زمینه فوتبال نوشتم كه در دست چاپ است.
مومنی درخصوص زندگی ورزشی خود توضیح داد: تا دیپلم در زابل زندگی كردم و بعد از آن در دانشگاه مشهد قبول شدم و فوتبال را در آنجا ادامه دادم. فوتبال زابل در آن زمان خیلی خوب بود. در حال حاضر هم در پایه خوب هستیم ولی در سنین بالاتر چون آموزش ضعیف است؛ موفق نیستیم. به خاطر ناصر حجازی به استقلال رفتم چون او را دوست داشتم. پرسپولیس هم خواهان من بود. من در فوروارد بازی می كردم. بهترین دوره فوتبالم در تیمهای پلی اكلریك اصفهان، استقلال و سایپا بود. زیباترین گلی كه زدم به استقلال و پرسپولیس بود. گلی كه در بازی استقلال در مقابل تیم عراق زدم؛ گل سر سبد تمام گلهای من بود.
وی در رابطه با حضورش در تیم ارزروم تركیه گفت: از طرف تیم ارزروم تركیه برای بستن قرارداد با سهراب بختیاری زاده به ایران آمده بودند كه برحسب تصادف و بدون برنامه قبلی به تماشای بازی سایپا و سپاهان در ورزشگاه شیرودی می روند. من در آن بازی دو گل زدم و چون آنها فوروارد هم می خواستند من را هم در خریدشان قرار دادند و با من قرارداد بستند و یك فصل در این تیم بازی كردم.
این پیشكسوت فوتبال در مورد خصوصیات بارز اخلاقی خود عنوان كرد: از كودكی از تاریكی و بلندی می ترسیدم و الان هم وقتی سوار هواپیما می شوم؛ استرس دارم. تاریكی و تنهایی مرا اذیت می كند و در این سن و سال از تنها بودن در شب می ترسم. به نظم و انضباط خیلی اهمیت می دهم و سرلوحه كارهایم است. كارهای شخصیم را خودم انجام می دهم و به آن خیلی اهمیت می دهم. اگر شهرستان و از خانواده دور باشم فكر و ذهنم با آنهاست و همین اندیشیدن به خانواده من را جدا از آنها نكرده است. حس و حالم با خانواده ام است حتی اگر جسمم دور از آنها باشد و اگر یك روز از آنها دور باشم؛ چندین بار تماس می گیرم.
برنامه عیدانه دوشنبه 6 فروردین با اجرای محمدرضا منصوریان از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه در ایام نوروز هر روز ساعت 11 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع