برگزاری چهارمین جشنواره برنامه های كوتاه ورزشی رادیو ورزش با شعار: "پهلوانان نمی میرند"

برگزاری چهارمین جشنواره برنامه های كوتاه ورزشی رادیو ورزش با شعار:
"پهلوانان نمی میرند"

1396/08/16
17:30

برگزاری چهارمین جشنواره برنامه های كوتاه ورزشی رادیو ورزش با شعار:
"پهلوانان نمی میرند"
چهارمین جشنواره برنامه های كوتاه ورزشی باهدف تولید برنامه های كوتاه رادیویی جهت ثبت زیباییهای ورزش قهرمانی و پهلوانی ایران زمین و پخش آثار برگزیده از رادیو ورزش جهت ارتقای روحیه پهلوانی و كرامات اخلاق ورزشی به همت رادیو ورزش برگزار می شود.
به گزارش رادیو ورزش؛ محورهای پیشنهادی برنامه سازی در این جشنواره؛ صداقت و رفتار اخلاقی، احترام به دیگران ، بازی جوانمردانه، مسسئولیتهای اجتماعی، نوع دوستی و مردم داری و دیگر موضوعات مرتبط با اخلاق ورزشی است.
معیارهای ارزیابی اثار نیز عبارتند از تاكید بر زندگی قهرمانان و پهلوانان ایران زمین ، تاثیر رفتار ورزشی قهرمانان در حوزه های محلی، ملی و جهانی، ارائه یك پیام اخلاقی از زندگی قهرمانان و پهلوانان ورزشی و خلاقیت در ساخت.
قالب ساخت برنامه ها آزاد بوده و مدت زمان آن حداكثر 5 دقیقه می باشد. همچنین مهلت ارسال آثار تا 26آذر 1396 و زمان اعلام نتایج و برگزاری مراسم اختتامیه، 16 دیماه سال جاری مصادف با سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی خواهد بود.
علاقمندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2و22167791 تماس گرفته و یا به سایت شبكه رادیویی ورزش به آدرس www.radiovarzesh.ir مراجعه كنند.

دسترسی سریع