شرط سنی در قراردادهای فوتبال/ اعمال محدودیت برای بازیكنان بالای 30 سال

با تصمیم كارگروه ناظر بر سقف بودجه و قراردادها، مدت قرارداد بازیكنان براساس شرایط سنی آن‌ها تعیین می‌شود.

1403/03/29
21:48

به گزارش رادیو ورزش؛ نقل و انتقالات تابستانی فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال ایران در حالی رفته رفته رنگ و شكل جدی‌تری به خود می‌گیرد كه كارگروه ناظر بر سقف بودجه و قراردادها تصمیمات جدیدی را برای لیست بازیكنان هر یك از تیم‌ها اتخاذ كرده است. در همین راستا انعقاد قرارداد با بازیكنان بر اساس شرایط سنی آن‌هاست كه برای هر یك به شرح زیر است:

* انعقاد قرارداد با بازیكنان بالای 30 سال بایستی صرفا به مدت یك ساله باشد و باشگاه مجاز به انعقاد قرارداد بیش از یك سال با بازیكنان بالای 30 سال نیستند. تمدید قرارداد با افزایش مبلغ، بیش از 30 درصد ممنوع است. هم‌چنین پس از پایان قرارداد، این بازیكنان بازیكن آزاد محسوب می‌شوند.

* حداقل مدت قرارداد بازیكنان زیر 30 سال نباید كم‌تر از 2 سال باشد و قراردادهای منعقد شده كم‌تر از دو سال برای این گروه سنی در سازمان لیگ قابل ثبت نیست.

* حداقل مدت قرارداد بازیكنان زیر 23 سال نباید كم‌تر از 3 سال باشد و قراردادهای منعقد شده كم‌تر از سه سال برای این گروه سنی در سازمان لیگ قابل ثبت نیست.

* حداقل مدت قرارداد بازیكنان زیر 21 سال نباید كم‌تر از 4 سال باشد و قراردادهای منعقد شده كم‌تر از سه سال برای این گروه سنی در سازمان لیگ قابل ثبت نیست.

انتهای پیام/

دسترسی سریع