شاهكار اسكواش‌بازان با حضور سفیر ایران در قطر

نمایندگان اسكواش كشورمان در همه رده‌های سنی به مراحل پایانی رقابت‌های قطر جونیور راه یافتند.

1403/02/05
13:51

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات بین‌المللی قطر جونیور در رده‌های سنی كمتر از 11، 13، 15، 17و 19 سال پسران از دوم تا ششم اردیبهشت برگزار می‌شود. نمایندگان كشورهای جمهوری اسلامی ایران، كویت، چین، اردن، عربستان، پاكستان، مصر، سنگاپور، هند، مالزی، آمریكا، سریلانكا و كشور میزبان در دوحه با هم رقابت می‌كنند.

در روز دوم این رقابت‌ها، امیررضا الوانساز، نماینده رده سنی كم‌تر از 13 سال كشورمان موفق شد به جمع 4 نفر برتر راه یابد كه مسابقه او در این مرحله نیز بعد از ظهر امروز برگزار خواهد شد.

در رده سنی كم‌تر از 15 سال نیز رایان گلابیان، علی رحیمی كاری و یوسف قرشی به جمع 8 نفر راه پیدا كردند كه مسابقات این مرحله در حال برگزاری است.

در رده سنی كم‌تر از 17 سال هم باربد چاوشی و محمدصالح‌ آخانی به جمع 8 نفر برتر راه یافتند كه مسابقات این مرحله نیز در حال برگزاری است.

محمد چنگانیان و سیدمبین سیدان به جمع 4 نفر برتر رده سنی كم‌تر از 19 سال راه پیدا كردند كه باید با یكدیگر مسابقه بدهند و نفر برتر به فینال این رده سنی راه پیدا خواهد كرد.

گفتنی است در جریان این رقابت‌ها، علی صالح‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران و علی بختیاری رایزن فرهنگی كشورمان در سالن مسابقات حضور پیدا كردند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع