لیست 30 نفره والیبال ایران در لیگ ملت‌ها/ موسوی و غفور قید تیم ملی را زدند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه و 30 نفره این تیم برای حضور در لیگ ملت‌های 2024 را اعلام كرد كه نام امیر غفور و سید محمد موسوی در این لیست قرار ندارد.

1403/02/05
13:50

به گزارش رادیو ورزش؛ مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های سال 2024 در گروه مردان از یكم 16 خرداد تا سوم تیرماه سال جاری پیگیری می‌شود و با معرفی تیم‌های صعود كننده به مرحله نهایی به پایان خواهد رسید.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال، تیم‌های شركت كننده در این رقابت‌ها تا امروز مهلت ارسال فهرست 30 نفره خود را داشتند و بر اساس قوانین در هر هفته این رقابت‌ها هر تیم اجازه استفاده از 18 بازیكن از فهرست اولیه را دارد.

مائوریسیو موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه و 30 نفره این تیم برای حضور در لیگ ملت‌های 2024 را اعلام كرد.

میلاد عبادی‌پور(كاپیتان)، مهدی جلوه، امیررضا سرلك، علیرضا مصلح‌آبادی فراهانی، محمدرضا حضرت‌پور، پوریا حسین‌خانزاده، امین اسماعیل‌نژاد، صابر كاظمی، امیرحسین اسفندیار، علی رمضانی، جواد كریمی، علی‌اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، علیرضا عبدالحمیدی، شهروز همایونفرمنش، آرمان صالحی، بردیا سعادت، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، امیرحسین صداقت، متین احمدی، مبین نصری، علی حق‌پرست، سیدامیرحسین ساداتی، مرتضی شریفی، عرشیا به‌نژاد، مهدی رضایی و مهران توانای بازیكنان معرفی شده در فهرست اولیه تیم ملی ایران برای حضور در لیگ ملت‌ها 2024 هستند.

وحید مرادی به عنوان سرپرست گروه و مدیر تیم، امیر خوش‌خبر (سرپرست اردو)، موریس موتا پائز (سرمربی)، پیمان اكبری (دستیار اول)، لئوناردو افونسو، عبدالرضا علیزاده، علی فتاحی و نوید مشجری (مربیان)، مارسلو زنگراند (بدنساز)، محمدامین شاكری (آنالیزور)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره‌ به عنوان ماساژور اعضای معرفی شده كادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها هستند.

همچنین امیر ملك‌زاده، پویا عزیزی و توحید اصغری به عنوان مربیان حاضر در اردو در تمرینات تیم ملی كشورمان حضور دارند.

لازم به ذكر است كه در به‌روزرسانی مقررات لیگ ملت‌ها امسال هر تیم می‌تواند علاوه بر 14 بازیكنی كه هر هفته لیست می‌كند، 4 بازیكن رزرو را هم در فهرست نهایی‌اش بگنجاند و حتی همراه داشته باشد، تا در صورت نیاز پس از هر بازی بتواند تركیب 14 نفره جدیدی را برای بازی بعدی‌اش معرفی كند. به همین دلیل ممكن است در بولتن اختصاصی هر روز از مسابقات لیست جدیدی از تیم‌ها منتشر شود.

به گزارش ایسنا، پیش از این گفته می‌شد فدراسیون والیبال در حال رایزنی با سید محمد موسوی و امیر غفور برای حضور در تیم ملی است كه با قرار نداشتن نام این دو بازیكن، به نظر می‌رسد آنها قید حضور در تیم ملی را زده‌اند و پاسخ منفی داده‌اند.

انتهای پیام /

دسترسی سریع