اولین واكنش سرمربی جدید تیم ملی والیبال پس از ورود به ایران

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از ورود به تهران گفت: یك هدف بزرگ داریم و آن كسب سهمیه المپیك است، روی آن متمركز هستیم و آن را به دست می‌آوریم.

1403/02/05
13:50

به گزارش رادیو ورزش؛ مائوریسیو موتا پائز پس از ورود به تهران گفت: من آگاه هستم به این موضوع كه والیبال چقدر در ایران از اهمیت برخوردار است. یادم می‌آید كه از سال 2014 تا الان رشد یافته است و ایرانی‌ها والیبال را دوست دارند.

وی با بیان این‌كه می‌توانم به خوبی این موضوع را احساس كنم، تصریح كرد: امیدوارم در ایران با هم كار خوبی انجام دهیم. برای همكاری با فدراسیون و بازیكنان بسیار هیجان زده هستم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: من با شما صادق هستم، می‌دانم كه همه هواداران اینجا واقعاً والیبال را دوست دارند، برای آنها عملكرد تیم بسیار مهم است، اینكه تیم چه كاری انجام می‌دهد، چه كسی مربی است، چه بازیكنانی حضور دارند، اما من واقعاً روی كار متمركز هستم.

وی تاكید كرد: همگی یك هدف بزرگ داریم و واقعا باید روی آن تمركز كنیم كه آن هدف هم راه‌یابی به المپیك پاریس است و تابستان امسال به آن نیاز داریم. نمی‌توانیم این فرصت را از دست بدهیم و باید متمركز پیش رویم چون در صورت كسب این نتیجه مردم با ما خوشحال خواهند شد و امیدوارم كه چنین باشد.

پائز خطاب به مردم ایران گفت: من خیلی خوشحالم كه اینجا هستم و امیدوارم تابستان خوبی را بسازیم و در پاریس 2024 باشیم. این هدف ماست و از حمایت شما متشكرم كه در این چالش طولانی با تیم ملی همراه هستید.

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های سال 2024 در گروه مردان از یكم خرداد تا سوم تیرماه سال جاری پیگیری می‌شود و با معرفی تیم‌های صعود كننده به مرحله نهایی به پایان خواهد رسید كه به عنوان آخرین مرحله صعود به المپیك پاریس از حساسیت و اهمیت زیادی برخوردار است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع