فاینورد قرارداد جهانبخش را تمدید نكرد

رسانه هلندی از جدایی علیرضا جهانبخش از فاینورد در پایان فصل خبر داد.

1403/01/14
13:20

به گزارش رادیو ورزش؛ فاینورد به طور رسمی قرارداد علیرضا جهانبخش را فسخ كرد تا این مهاجم پس از این فصل از جمع هم‌تیمی‌هایش جدا شود.

رسانه هلندی nu خبر داد كه فاینورد گزینه یك طرفه برای تمدید قرارداد جهانبخش سی ساله به مدت یك سال را داشت اما باید برای فعال سازی آن باید این كار را تا قبل از اول آوریل انجام می‌داد. بعد از امتناع مدیران فاینورد برای تمدید قرارداد، جدایی جهانبخش از فاینورد رسمی شد.

البته نمی‌توان جهانبخش را به طور قطع از فانیورد جدا شده دانست. او در تابستان بازیكن آزاد می‌شود و باشگاه می‌تواند با این بازیكن مذاكره كند؛ درست مانند اتفاقی كه تابستان قبل برای سامان قدوس رخ داد ولی با توجه به تركیب نفراتی كه فاینورد دارد احتمال ماندن او در تیم خیلی كم است.

جهانبخش از تابستان 2021 با فاینورد قرارداد دارد و در این فصل عمدتا به عنوان بازیكن ذخیره در تركیب تیمش حضور داشت. این مهاجم فصل گذشته در سالی كه فاینورد قهرمان هلند شد، 28 بازی انجام داد.

علاوه بر جهانبخش، به كاستاس لامپرو دروازه‌بان ذخیره این تیم نیز گفته شده كه می‌تواند در تابستان تیم را ترك كند. این بازیكن 32 ساله یونانی تابستان سال گذشته قراردادی یك ساله با فاینورد امضا كرد. لامپرو در این فصل یك دقیقه هم بازی نكرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع