تسلیت وزیر ورزش و جوانان در پی درگذشت محمد توكل

كیومرث هاشمی در پیامی درگذشت دكتر محمد توكل از چهره‌های ماندگار كشتی ایران را تسلیت گفت.

1402/12/09
13:44

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، كیومرث هاشمی در پیامی درگذشت دكتر محمد توكل از چهره‌های ماندگار كشتی ایران را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

فقدان «دكتر محمد توكل» كه بسیاری از سال‌های زندگی‌اش را در عرصه‌ی مدیریتی كشتی ایران و جهان با خدمات باارزش سپری كرد، موجب تاثر و تالم است.

زنده‌یاد دكتر محمد توكل با فعالیت در مسئولیت‌های ریاست فدراسیون كشتی، عضو هیات رییسه اتحادیه جهانی كشتی و رئیس كمیته‌ی پزشكی فیلا نمادی از یك مدیر توانمند، متخصص و متعهد بود و عملكرد درخشان آن فقید سعید، از او یك چهره‌ی برجسته و ماندگار برای كشورمان در ابعاد جهانی ساخت كه مایه‌ی مباهات بوده است.

با گرامیداشت یاد و خدمات ارزشمندی كه در رشته كشتی از خود بر جای گذاشت، این مصیبت بزرگ را به خاندان محترم و بازماندگان گرامی‌اش، جامعه‌ی پرافتخار كشتی و ورزش‌دوستان تسلیت می‌گویم و برای این بزرگوار از خداوند منان طلب صبر و سلامتی و برای روح آن تازه عزیز سفركرده به دنیای باقی طلب آمرزش، رحمت و آرامش دارم.

به گزارش ایسنا، مراسم خاكسپاری دكتر توكل فردا پنجشنبه ساعت 11 صبح در بهشت زهرا برگزار می‌شود و در قطعه 112 ردیف 700 شماره 13 بهشت زهرا به خاك سپرده خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع