رئیس فدراسیون دوومیدانی ژاپن: مسابقات در شرایط خوبی در تهران در حال برگزاری است

رئیس فدراسیون دوومیدانی ژاپن گفت: سطح مسابقات داخل سالن آسیا در ایران خیلی خوب است و برای همه مدعیان كسب سهمیه المپیك پاریس اهمیت دارد.

1402/11/29
13:05

به گزارش رادیو ورزش؛ میناكو یامادا روز یكشنبه و پس از برگزاری نخستین روز از یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا در بخش بانوان در تهران اظهار داشت: اولین بار است كه به ایران می‌آییم و ایرانی‌ها بسیار با ما مهربان برخورد كردند.

وی افزود: با 21 وزرشكار وارد ایران شدیم كه 14 دوومیدانی كار پسر و 7 دوومیدانی كار دختر در تیم ملی دوومیدانی ژاپن در این رقابت‌ها شركت كردند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی عنوان كرد: در روز اول مشكل خاصی در برگزاری مسابقات نبود اما امروز در بخش بانوان توانستیم در دوی60 متر با مانع به مدال نقره دست یابیم.

وی ادامه داد: فكر می‌كنم در این مسابقات از بین 21 ورزشكار شاید 10 نفر از آنها در مواد مختلف در این مسابقات به مدال برسند. سطح مسابقات داخل سالن آسیا در ایران خیلی خوب است و برای همه مدعیان كسب سهمیه المپیك پاریس اهمیت دارد.

یامادا گفت: فكر می‌كنم تمامی ورزشكاران ما به سهمیه المپیك می‌رسند اما نمی‌توانم پیش‌بینی كنم كه آنها می‌توانند در المپیك پاریس مدال‌ می‌گیرند یا خیر

انتهای پیام/

دسترسی سریع