صلاح از لیورپول رفتنی شد؟

به گفته اسطوره لیورپول، محمد صلاح تابستان آینده باشگاه را ترك خواهد كرد و مقصد احتمالی او لیگ عربستان خواهد بود.

1402/11/28
15:23

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از اسپورت بایبل، محمد صلاح تابستان به شدت مورد توجه الاتحاد بود. سران این تیم عربستانی پیشنهاد شفاهی 200 میلیون پوندی به صلاح ارائه دادند كه این پیشنهاد رد شد و ستاره مصری در حال حاضر با 14 گل بعد از ارلینگ هالند در رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد.

اسپورت بایبل نوشت:‌ صلاح در چند هفته اخیر به دلیل مصدومیت در جام ملت‌های آفریقا از تركیب تیمش دور بود و حالا رفته رفته به دنبال رسیدن به تركیب است. این بازیكن 31 ساله در تابستان 2022 قرارداد جدیدی را با لیورپول امضا كرد ولی سران عربستانی به خرید او در تابستان پافشاری می كنند.

انتقال صلاح به عربستان باعث می‌شود او به یكی از پردرآمدترین بازیكنان فوتبال جهان تبدیل شود و لارنسون كه در دهه 1980 برای لیورپول پنج عنوان قهرمانی لیگ و یك جام قهرمانی در اروپا را كسب كرد، معتقد است پیوستن صلاح به لیگ عربستان قطعی است.

لارنسون در صحبت‌هایی گفت: صلاح قطعا تابستان امسال لیورپول را ترك خواهد كرد و به لیگ عربستان خواهد پیوست. امیدوارم لیورپول مبلغ هنگفتی برای او دریافت كند و چند بازیكن را به دست بیاورد. صلاح در عربستان پادشاه خواهد شد. او می‌توانست تابستان گذشته برود ولی این كار را نكرد.

او در بخش بعدی صحبت‌هایش درباره جانشین‌های این بازیكن مصری در لیورپول افزود: دیگو ژوتا، داروین نونیز و لوئیس دیاس هر سه بازیكنان قدری هستند كه می‌توانند جای خالی صلاح را پر كنند. با این حال من دوست دارم لیورپول برای جانشین، بازیكنان جدیدی نیز خریداری كند.

این در شرایطی است كه یورگن كلوپ هم در تابستان لیورپول را ترك خواهد كرد. كلوپ از اكتبر 2015 هدایت لیورپول را برعهده داشت. تحت هدایت او، این باشگاه انگلیسی برای اولین‌بار از سال 1989 عنوان قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورد و برای ششمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. در این صورت تابستان می‌تواند زمان رخ دادن اتفاقات مهمی در لیورپول باشد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع