حریف شهرداری در نیمه‌نهایی بسكتبال غرب آسیا/ یك قدم تا فینال انتقامی

تیم بسكتبال شهرداری گرگان در مرحله نیمه‌نهایی سوپر لیگ غرب آسیا، به مصاف برنده دیدار دو تیم الشرطه عراق و الاتحاد اهلی سوریه می‌رود.

1402/11/28
15:23

به گزارش رادیو ورزش؛ در پایان بازی‌های مرحله گروهی سوپر لیگ بسكتبال غرب آسیا در لیگ منطقه‌ای غرب آسیا، تیم‌های شهرداری گرگان از ایران و الریاضی از لبنان، به عنوان صدرنشینان گروه‌های A و B راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند و اكنون باید منتظر مشخص شدن حریفان خود در این مرحله باشند.

شهرداری گرگان و الریاضی تنها تیم‌های بدون باخت دور گروهی این مسابقات هستند و بر همین اساس با صدرنشینی در گروه خود مستقیما به نیمه‌نهایی رسیدند. اكنون حریفان این دو تیم در مرحله نیمه‌نهایی با برگزاری دو دیدار زیر مشخص خواهد شد.

حریف شهرداری گرگان:
روز پنج‌شنبه 17 اسفند 1402، تیم‌های الشرطه عراق (تیم دوم گروه B) و الاتحاد اهلی سوریه (تیم سوم گروه A) به مصاف یكدیگر می‌روند و برنده این دیدار، روز چهارشنبه 8 فروردین 1403 در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف شهرداری گرگان (صدرنشین گروه A) خواهد رفت.

حریف الریاضی:
روز چهارشنبه 16 اسفند 1402، تیم‌های ساجس لبنان (تیم دوم گروه A) و الوحدا اس‌سی سوریه (تیم سوم گروه B) به مصاف یكدیگر می‌روند و برنده این دیدار، روز پنج‌شنبه 9 فروردین 1403 در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف الریاضی لبنان (صدرنشین گروه B) خواهد رفت.

در صورتی كه تیم‌های الریاضی لبنان و شهرداری گرگان با پیروزی مقابل حریفان خود راهی فینال این مسابقات شوند، برای دومین دوره متوالی خواهد بود كه این دو تیم در فینال سوپر لیگ غرب آسیا به مصاف هم می‌روند. سال گذشته در فصل اول این مسابقات، بازی فینال را الریاضی لبنان از شهرداری گرگان برد و قهرمان این مسابقات شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع