واكنش وزیر ورزش به وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی

وزیر ورزش و جوانان گفت: در جمع‌بندی كه برای پروژه‌های نیمه‌تمام انجام می‌دهیم باید دسته‌بندی و اولویت‌بندی داشته باشیم تا بتوانیم پروژه‌هایی كه درصد پیشرفت بالایی دارند را زودتر افتتاح كنیم

1402/10/09
15:26

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، كیومرث هاشمی در جلسه وبیناری با مدیران كل استانی با موضوع تعیین تكلیف پروژه‌های نیمه تمام با تبریك فرارسیدن سالروز 9 دی اظهار داشت: روز نهم دی‌ماه نظام و انقلاب را بیمه كرد و بعد از توطئه‌ای كه دشمن تدارك دیده بود با حضور چشمگیر مردم در این روز مشت محكمی به دهان كسانی زده شد كه به دنبال نابودی جمهوری اسلامی بودند. اعتقاد ما این است كه امام زمان (عج) نگاه ویژه‌ای به این انقلاب دارد و با تدبیر مقام معظم رهبری همیشه از مسیرهای سخت عبور كرده‌ایم.

وزیر ورزش و جوانان در بخشی از این جلسه خاطرنشان كرد: باید تعداد پروژه‌های نیمه تمام در كشور به تفكیك نوع پروژه و درصد پیشرفت فیزیكی آماده باشد تا بتوانیم در جلسه‌ای با حضور رییس محترم جمهور موضوعات را مطرح كنیم.

وی افزود: در جمع‌بندی كه برای پروژه‌های نیمه‌تمام انجام می‌دهیم باید دسته‌بندی و اولویت‌بندی داشته باشیم تا بتوانیم پروژه‌هایی كه درصد پیشرفت بالایی دارند را زودتر افتتاح كنیم و باید به سمتی برویم كه مدیران ما وقت خود را صرف حوزه ورزش و جوانان كنند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با اشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مجلس تكلیفی است كه مقام معظم رهبری روی دوش ما گذاشته‌اند و باید هركاری از دستمان برمی‌آید برای حضور پررنگ مردم در این عرصه انجام دهیم.

انتهای پیام/

دسترسی سریع