شكار ستاره ایران در جام‌جهانی توسط فولادی‌ها؛ اقدام جالب خوزستانی‌ها در حمایت از غزه

با نظر سرمربی فولاد خوزستان دو بازیكن جوان به این تیم اضافه شدند.

1402/09/15
15:20

به گزارش رادیو ورزش؛ ابوالفضل موردی كه سابقه عضویت در تیم های نونهالان و نوجوانان فولاد خوزستان را در كارنامه دارد، پس از برگزاری جلسه با حمید شعبانی مدیرعامل باشگاه فولاد و عقد قراردادی به مدت 3 فصل به عضویت تیم بزرگسالان باشگاه فولاد خوزستان درآمد.

این بازیكن پرورش یافته آكادمی فولاد سابقه پوشیدن پیراهن تیم های ملی نونهالان و نوجوانان را در كارنامه داشته و در رقابت های جام جهانی زیر 17 سال اندونزی هم به عنوان یار ثابت برابر تیم های ملی برزیل، انگلیس، نیوكالدونیا و مراكش به میدان رفت.

همچنین قرارداد محمد عسكری، بازیكن 17 ساله آكادمی فولاد كه در رقابت های جام جهانی فوتبال حضور داشت پس از برگزاری جلسه ای با دكتر شعبانی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به مدت 2 فصل امضا شد تا این بازیكن نوجوان در كنار دیگر ستاره های فولاد شانس پوشیدن پیراهن این تیم را در ادامه رقابت های لیگ برتر داشته باشد.

عسكری در فصل گذشته لیگ برتر نوجوانان با فولاد به عنوان ارزشمند قهرمانی دست یافت و از مجموع 14 بازی، 7 گل و 2 پاس گل به نام خود ثبت كرد. این بازیكن با آتیه همچنین سابقه عضویت در تیم های ملی زیر 16 و زیر 17 سال ایران را در كارنامه داشته و در رقابت های جام جهانی اندونزی نیز به میدان رفت.

مدیرعامل باشگاه و این بازیكن فولاد در راستای همدردی با مردم غزه و محكومیت جنایت های رژیم صهیونیستی عكس مشترك خود را با چفیه انداختند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع