برگزاری جشنواره ورزش‌های دریایی بر روی ناو مكران

سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی كشور گفت: به مناسبت 7 آذر روز نیروی دریایی ارتش همایش بزرگ ورزشكاران بر عرشه ناو بزرگ مكران برگزار خواهد شد.

1402/09/05
15:21

به گزارش رادیو ورزش؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، رضا شجیع با بیان اینكه به مناسبت روز نیروی دریایی، این فدراسیون هم به پاس حمایت از دریادلان ارتش اقدام به برگزاری همایش بزرگ ورزشی با همكاری تربیت بدنی نیروی دریایی راهبردی ارتش در چندین رشته ورزشی خواهد كرد افزود: این همایش همزمان در جوار و بر روی عرشه ناو بزرگ مكران انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه برترین ورزشكاران رشته كراس فیت در 7 آذر بر روی عرشه ناو مكران به رقابت خواهند پرداخت، بیان كرد: همزمان ورزشكاران جت اسكی سوار و پدل برد نیز در اطراف ناو بزرگ اجراهای نمایشی خواهند داشت.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی ادامه داد: همزمان نیز در این روز همایش پیاده‌روی ساحلی برگزار خواهد شد و خانواده بزرگ كاركنان ارتش در این همایش پیاده‌روی ساحلی شركت خواهند كرد.

شجیع حضور ورزشكاران در روز نیروی دریایی در قالب برگزاری همایش‌های ورزشی به خصوص رشته های دریایی را تجلیل از رشادت‌های دریادلان نیروی دریایی ارتش برشمرد و گفت: این اقدام برای اولین بار در كشور انجام می‌شود و امیدواریم در سال‌های آینده به شكلی گسترده‌تر، بهتر و در رشته‌های بیشتری با محوریت تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل استفاده از دریا به فرهنگ عمومی برگزار شود.

وی ضمن تقدیر از همراهی مسئولین نیروی دریایی ارتش در برگزاری این همایش یادآور شد: ملوانان شجاع نیروی دریایی نشان داده‌اند كه با داشتن توان جسمانی مثال زدنی از حافظان مرزهای دریایی كشور بوده و خواهند بود.

انتصاب سرپرست كمیته روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی

به گزارش رادیو ورزش؛ در حكمی از سوی علی خلیلی رئیس فدراسیون همگانی، حامد حسین زاده به سرپرستی كمیته روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی معرفی و منصوب شد.

در سوابق حسین‌زاده كارشناسی ارشد رشته ارتباطات از دانشگاه صدا و سیما، فعالیت به عنوان خبرنگار ورزشی در خبرگزاری‌های ایسنا و میزان دیده می‌شود و هم‌ اكنون به عنوان گزارشگر و مجری ورزشی فعالیت دارد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع