بازگشت كاپیتان روئینگ و صحبت‌های رئیس فدراسیون از پاداش‌های عجیب در فوتبال

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: درد دل ورزشكار ما شغل بود چون ورزشكاران خود را با فوتبال مقایسه می‌كنند كه می‌بازند و پاداش می‌گیرند.

1402/09/05
15:16

به گزارش رادیو ورزش؛ امیرحسین محمودپور كاپیتان تیم ملی روئینگ كشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو در سنگین وزن عنوان ششم را كسب كرد و نتوانست به مدال برسد. وی اواخر آبان‌ماه ویدویی از خود منتشر كرد كه در آن نشان می‌داد در حال دستفروشی است‌. وی در این ویدئو اعلام كرد به خاطر مشكلاتی كه دارد از دنیای قهرمانی خداحافظی می‌كند.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی درباره وضعیت محمودپور ملی‌پوش روئینگ، تصریح كرد: موضوع حل شده است.

وی درباره اینكه آیا محمودپور بازگشته، گفت: او نرفته بود كه بخواهد برگردد. درد دل ورزشكار بود اینكه نیاز به شغل دارد. آنها خود را با فوتبالیست‌ها كه می‌بازند اما پاداش می‌گیرند مقایسه می‌كنند. در فوتبال حساب از اختیار عزیزان در رفته است. صحبتی كه عزیزان داشتند این بود كه كاری در شهرداری صحبت شده باید ببینیم چطور می‌شود.

سهرابیان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی براینكه محمودپور گفته حتما سهمیه المپیك را در روئینگ می‌گیرد، اظهارداشت: نفر اول تا پنجم سهمیه می‌گیرند اما قرار است قایق دو نفره و روئینگ تك نفره بانوان هم در كسب سهمیه شركت كنند. او می‌تواند سهمیه بگیر در صورتی كه ما فقط 2 قایق اعزام كنیم. در این بین هر قایقی بهتر باشد و ركورد بالاتری بزند سهمیه می‌گیرد.

پایان پیام/

دسترسی سریع