بازی‌های آسیایی هانگژو برنز رضایی، میرحسینی و برخورداری در تكواندو قطعی شد

برنز 3 نماینده تكواندو ایران در بخش مردان و بانوان در بازی‌های آسیایی هانگژو قطعی شد.

1402/07/05
14:35

به گزارش رادیو ورزش؛ در ادامه رقابت‌های تكواندو نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو در كشور چین امروز چهارشنبه، پنجم مهر ماه و از روز سوم مسابقات در بخش مبارزه، متین رضایی نماینده وزن منهای 68 كیلوگرم كشورمان پس از یك دور استراحت در مرحله یك هشتم نهایی به مصاف «كورمانالیف» از قرقیزستان رفت و با حساب دو بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله یك چهارم نهایی صعود كرد.

رضایی در این مرحله با نتیجه 2 بر 1 مقابل «چنمینگ ژیائو» از چین به پیروزی رسید و ضمن صعود به مرحله نیمه‌نهایی مدال برنز خود را در كمتر چند ثانیه مانده به پایان مبارزه قطعی كرد.

او راند اول این مبارزه را 17 بر 7 به حریف واگذار كرد و در راند دوم با نتیجه 12 بر 12 بازی را به راند سوم كشاند، رضایی در راند سوم هم 15 بر 14 به پیروزی رسید.

در گروه بانوان و در وزن منهای 67 كیلوگرم، ملیكا میرحسینی در دور نخست به مصاف «باس نت» از نپال رفت و با برتری 2 بر صفر راهی مرحله یك چهارم نهایی شد.

تكواندوكار كشورمان در این مرحله مقابل«جولیانا الصادق» از اردن قرار گرفت و با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و نشان برنز خود را قطعی كرد. او در راند نخست این مبارزه 5 بر 4 پیروز شد و در راند دوم نیز 3بر3 برنده میدان بود.

مهران برخورداری نماینده وزن منهای 80 كیلوگرم در راند اول 12 بر صفر برابر سئا از فیلیپین به پیروزی رسید و در راند دوم 13 بر 7 «5 اخطاره شدن حریف» نیز به برتری دست یافت و راهی نیمه نهایی شد و مدال برنز در هانگژو قطعی شد.

انتهای پیام/
منبع: ایرنا

دسترسی سریع