فرهادی‌زاد: بانوان ورزشكار در هانگژو بهترین نتایج را گرفتند

نایب رئیس كمیته ملی المپیك گفت: دختران ما با نقش‌آفرینی خود بهترین نتایج را به دست آوردند و حتی بر اساس گفته خودشان می‌توانستند بهتر هم باشند.

1402/07/04
08:25

به گزارش رادیو ورزش؛ مهین فرهادی‌زاد در خصوص عملكرد بانوان تا پایان روز دوم نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: از روز اول بازی‌ها با توجه به اینكه مسابقات دختران به خصوص در تكواندو، قایقرانی و دوچرخه بیشتر بود، عزیزان و دختران ما با نقش‌آفرینی خود بهترین نتایج را به دست آوردند و حتی بر اساس گفته خودشان می‌توانستند بهتر هم باشند. خوشحالیم كه دختران شرایط خوبی را از روزهای ابتدایی ثبت كردند و این روند برای پسران هم آغاز شده است و دختران و پسران ما می توانند در ادامه نتایج بهتری هم ثبت كنند.

وی در خصوص اینكه آیا پیش‌بینی این عملكرد را از بانوان داشتید، گفت: پیش‌بینی ما بر اساس نتایج و برآورد فعالیت‌های ورزشی رییس فدراسیون و كادر فنی تیم‌های ملی بود و مركز نظارت بر تیم‌های ملی بر اساس حضور آنها در مسابقات مختلف برآورد نتایج را داشتند كه در جلسات فنی مورد بررسی و بحث قرار گرفت. آنچه اتفاق افتاده تاكنون در قایقرانی، تكواندو و دوچرخه سواری پیش‌بینی‌هایی بوده كه از قبل مسجل بوده است امیدوارم آنچه را كه در آینده هم اتفاق می‌افتد بر اساس پیش‌بینی‌ها پیش برود. در ووشو، تكواندو و سایر رشته ها حتما انتظار داریم شرایط خوبی داشته باشند.

نایب رئیس كمیته ملی المپیك در خصوص اینكه در روئینگ انتظار كسب مدال طلا وجود داشت، بیان كرد: طی صحبتی كه با مربی روئینگ داشتیم عنوان شد شاید عجله آنها در ابتدای مسابقه و اینكه از ابتدا با چین همراهی كنند باعث این نتیجه شد. نگاه مربیان این است كه انرژی آنها در 1000 متر اول كم شده و در مسافت پایانی نتوانستند حتی تیم دوم و سوم را بگیرند البته نگاه بچه ها این نیست. در واقع یك تحلیل نادرست در روند كار داشتند.

انتهای پیام/
منبع: ایرنا

دسترسی سریع