بازی‌های آسیایی هانگژو؛ عالمیان: حسرت برد برابر كره جنوبی بر دلم ماند

ملی‌پوش تنیس روی میز گفت: دلم از این می‌سوزد كه می‌توانستیم بازی را ببریم و حسرت این برد روی دلم ماند. بازی وقتی 9 بر 9 می‌شود، یك مقدار حساسیت بالا می‌رود و دست‌مان دچار لرزش می‌شود. دیروز روز ما بود و امروز هم روز كره.

1402/07/03
20:05

به گزارش رادیو ورزش؛ نیما عالمیان پس از شكست تیم ملی تنیس روی میز كشورمان مقابل كره جنوبی در مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو و كسب مدال برنز، اظهار داشت: خیلی بازی خوبی بود، اما با شكست ما همراه شد. دلم از این می‌سوزد كه می‌توانستیم بازی را ببریم و حسرت این برد روی دلم ماند. بازی وقتی 9 بر 9 می‌شود، یك مقدار حساسیت بالا می‌رود و دست‌مان دچار لرزش می‌شود. دیروز روز ما بود و امروز هم روز كره.

وی تأكید كرد: ما تمام تلاش مان را در این مسابقات انجام دادیم و توانستیم ژاپن را شكست دهیم. كار بزرگی بود و بعد از 65 سال دوباره در بازی‌های آسیایی مدال گرفتیم. امیدوارم دوباره این مدال تكرار شود. ما هنوز در دوبل و انفرادی شانس داریم و ان‌شاءالله به مدال دوم این بازی‌ها برسیم. در دوبل قرعه‌مان خوب است و شانس مدال داریم.

ملی‌پوش تنیس روی میز كشورمان، خاطر نشان كرد: با این مدال انتظارات بالا رفته و مسئولان هم باید كمك كنند. پشتوانه خوبی در تیم‌های ملی داریم. ای كاش ما هم می‌توانستیم با تیم كامل به مسابقات بیاییم و جای بازیكنی مانند افشین نوروزی خالی بود.

وی در واكنش به طرح این موضوع كه شما نسل طلایی بودید و فكر می‌كنید باز هم چنین نسلی روی كار بیاید؟ گفت: البته ما در گذشته هم بازیكنان بزرگی داشتیم، اما نسل فعلی كه ما هستیم، پیشرفت زیادی داشت و به جمع چهار تیم برتر بازی‌های آسیایی كه تقریباً همان تركیب جهانی و المپیك است، راه پیدا كرد.

انتهای پیام/
منبع: ایرنا

دسترسی سریع