پرسپولیس صفر - النصر 2/ سرخپوشان مقهور رونالدو و یارانش شدند

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و النصر عربستان در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی 2 بر صفر نماینده عربستان به پایان رسید.

1402/06/29
09:20

به گزارش رادیو ورزش؛ در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس ایران در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی میزبان النصر عربستان بود كه این دیدار با پیروزی 2 بر صفر النصر به پایان رسید. سرخپوشان به دلیل شكایت پیشین باشگاه گوای هند از حضور تماشاگرانش در این بازی محروم است.

پرسپولیس صفر - 2 النصر

گل‌ها: دانیال اسماعیلی‌فرد (گل به خودی) در دقیقه 62 و محمد قاسم در دقیقه 72

كارت زرد: میلاد سرلك (دوبار) و مسعود ریگی برای پرسپولیس و مارسلو بروزوویچ برای النصر

كارت قرمز: میلاد سرلك

نیمه نخست

دقیقه 5: مهدی ترابی با آسیب‌دیدگی روبرو شد و گل‌محمدی ناچار شد در همان ابتدای بازی او را تعویض كند.

دقیقه 10: ارسال تند و تیز بازیكن النصر به مقابل دروازه پرسپولیس با لمس ناقص مانه همراه شد كه این توپ با اختلاف كمی از كنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 20: ارسال مانه به داخل محوطه جریمه پرسپولیس پس از دفع ناقص مدافعان با هد غنام در موقعیتی عالی به رونالدو رسید اما ضربه سر فوق ستاره النصر درست به جایی رفت كه بیرانوند قرار داشت تا دروازه‌بان پرسپولیس به راحتی توپ را مهار كند.

دقیقه 23: شوت غنام در میانه راه به علی نعمتی برخورد كرد تا به گوشه دروازه پرسپولیس كمانه كند اما بیرانوند به خوبی این توپ را دفع كرد و به كرنر فرستاد.

دقیقه 34: شهاب زاهدی روی پرتاب اوت وحید امیری در زاویه‌ای بسته در موقعیت تك به تك با دروازه‌بان النصر قرار گرفت اما مهاجم پرسپولیس نتوانست از این موقعیت استفاده كند و پاس كات بكش به جایی رفت كه بازیكنی از پرسپولیس قرار نداشت.

دقیقه 36: ارسال مانه برای رونالدو كه در موقعیت آفساید قرار داشت با دخالت كنعانی‌زادگان از مقابل او دور شد اما توپ به جایی رفت كه اوتاویو در موقعیت دروازه‌ خالی گل‌زنی كرد اما به خاطر قرار داشتن رونالدو در موقعیت آفساید، این گل مردود اعلام شد.

دقیقه 41: مثلث بروزوویچ، مانه و رونالدو در این دقیقه النصر را تا آستانه به ثمر رساندن گل برد اما پاس مانه به مقابل دروازه پرسپولیس به رونالدو نرسید تا این موقعیت با خوش‌شانسی به نفع پرسپولیس از دست برود.

نیمه دوم

دقیقه 52: خطای بی‌مورد میلاد سرلك روی رونالدو باعث شد كه داور ازبك به او كارت زرد دوم را نشان دهد و این بازیكن را اخراج كند. البته داور در این صحنه ابتدا به خاطر نداشت كه سرلك كارت زرد دارد و پس از اصرارهای اوتاویو متوجه این موضوع شد.

دقیقه 60: ارسال خوب سعید صادقی به داخل محوطه جریمه النصر در موقعیتی خوب به شهاب زاهدی رسید اما ضربه سر مهاجم پرسپولیس از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62 (گل اول النصر): بروزوویچ با نفوذ از جناح چپ، پاس كات بكی داد كه این توپ به غریب رسید و او به سمت دروازه پرسپولیس شوت زد. با این كه شوت غریب كیفیت لازم را نداشت اما پس از دفع علی نعمتی، توپ به اسماعیلی‌فرد برخورد كرد تا با بدشانسی محض دروازه بیرانوند باز شود.

دقیقه 72 (گل دوم النصر): نفوذ محمد قاسم به داخل محوطه جریمه پرسپولیس با شوت سركش او از زاویه بسته همراه شد كه این ضربه به طاق دروازه بیرانوند چسبید.

تركیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی (سروش رفیعی، دقیقه 72)، مسعود ریگی، محمدحسین كنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی (شهاب زاهدی، دقیقه 8 (یاسین سلمانی، دقیقه 87))، میلاد سرلك، دانیال اسماعیلی‌فر، وحید امیری، سعید صادقی (سینا اسدبیگی، دقیقه 87) و محمد عمری (امید عالیشاه، دقیقه 72).

تركیب النصر: نواف عقیدی، سلطان الغنام (نواف البوشیل، دقیقه 85)، عبدالله العمری، آیمریك لاپورت، محمد قاسم، عبدالله الخیبری، اتاویو، مارسلو بروزوویچ (سامی الناجی، دقیقه 80)، عبدالرحمان غریب، سادیو مانه (خالد الغنام، دقیقه 85) و كریستیانو رونالدو (مشاری النمر، دقیقه 1+90).

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

دسترسی سریع