نیروی هوایی 2 - سپاهان 2/ توقف شاگردان مورایس در اولین گام

تیم فوتبال سپاهان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نیروی هوایی عراق متوقف شد.

1402/06/28
10:02

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم فوتبال سپاهان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا دیروز (دوشنبه) از ساعت 19:30 دقیقه در فرانسو حریری میهمان نیروی هوایی عراق بود كه این دیدار با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

طلایی پوشان اصفهان در گروه سوم فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در كنار نیرو هوایی عراق با تیم های الاتحاد عربستان، آلمالیق ازبكستان هم گروه هستند.

تركیب نیروی هوایی عراق: محمد حمید، حمود مشعان (76 - محمد قاسم)، رسلان حنون، محمد مادیرا، ابراهیم بایش، همان طارق، فرانكو اوتشو، سعید عبدالامیر، احمد السروری (71 - معروفی)، علی جاسم، سامسون ( 71- محمد عبدالرحیم).

تركیب سپاهان ایران: پیام نیازمند، میلاد زكی‌پور، رامین رضاییان، محمد دانشگر، نیلسون جونیور، محمد قربانی، محمد كریمی (93 - سیاوش یزدانی)، محمدجواد حسین‌نژاد (70 - رضا شكاری)، رضا اسدی (93 - آریا یوسفی)، فرشاد احمدزاده.

نیرو هوایی عراق 2 – سپاهان 2
زمان: 19:30

مكان: ورزشگاه فرانسو حریری اربیل

گل‌ها: علی جاسم از نیروی هوایی (27، 88) - محمد دانشگر (30) و محمد قربانی (66) از سپاهان

كارت زرد: ابراهیم بایش از نیروی هوایی - نیلسون جونیور از سپاهان

كارت قرمز: -

شرح بازی
با گذشت كمتر از 10 دقیقه از شروع بازی پس از لو رفتن توپ حسین‌نژاد، موقعیت خطرناكی برای بازیكنان نیروی هوایی عراق به وجود آمد كه ضربه علی جاسم با واكنش نیازمند به بیرون رفت.

در دقیقه 24 ضربه ایستگاهی رامین رضاییان با عكس‌العمل خوب محمد حمید، دروازه‌بان تیم میزبان همراه شد و در ادامه به ضد حمله برای نیروی هوایی تبدیل شد. این ضد حمله تبدیل موقعیت تك به تك شد اما نیازمند در دو مرحله واكنش نشان داد و اجازه ورود توپ به دروازه را نداد.

* گل اول نیروی هوایی در دقیقه 27 با ضربه علی جاسم و برخورد توپ به محمد دانشگر و با تغییر جهت وارد دروازه پیام نیازمند شد.

* گل اول سپاهان سه دقیقه بعد به ثمر رسید. پس از سانتر رامین رضاییان از سمت راست، دانشگر از شلوغی دروازه و اشتباه دروازه‌بان نیروی هوایی استفاده كرد و گل تساوی را به ثمر رساند.

در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول دو شوت سركش از رضا اسدی و در برگشت میلاد زكی پور با واكنش محمد حمید همراه شد و این دروازه اجازه ورود توپ به دروازه‌اش را نداد.

* گل دوم سپاهان در دقیقه 66 توسط محمد قربانی به ثمر رسید. پاس در عمق محمد كریمی در محوطه جریمه به محمد قربانی رسید و ضربه فنی این بازیكن وارد دروازه تیم میزبان شد تا شاگردان مورایس از حریف خود پیش بیفتند.

در دقیقه 72 خروج ناموفق نیازمند باعث شد بازیكنان نیروی هوایی در موقعیت خطرناكی قرار بگیرند اما ضربه آنها در موقعیت دروازه خالی با اختلاف اندك از كنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

در ادامه حملات نیروی هوایی نفوذ این تیم و برخورد توپ با محمد قربانی تغییر جهت داد و به شكلی خطرناك توسط پیام نیازمند مهار شد.

* گل دوم نیروی هوایی در دقیقه 88 توسط علی جاسم با یك ضربه بغل پا در نفوذ از سمت چپ محوطه جریمه سپاهان و از زاویه بسته به ثمر رسید.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

دسترسی سریع